Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami magyar dokumentum,...

Van valami magyar dokumentum, ahol össze vannak foglalva az Sap accounting-hoz kapcsolódó fogalmak és folyamatok, mint pl. posting, clearing, GL accoung, open item?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogyha ehhez neked magyar doksi kell, akkor ez a világ nem neked való.
2021. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miert ne lenne?

Gratulalok, hogy ha valaki szeretne tajekozodni, akkor ilyen reakciot kap.

Youtube videokban lattam ezekrol dolgokat, mind angolul van, es szeretnek tudast szerezni a temaban.

Varom a segito valaszokat:)

2021. szept. 25. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak angol szakszavakat írtál a kérdésedben. Akkor miért baj az angol forrás hozzá?
2021. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az első válaszadó egyenes hozzászólása tényleg rosszul eshet, de a tartalmával sajnos egyet kell értsek.


Alapvetően egyébként szerintem a munkahelyednek lenne kutya kötelessége erre traininget tartani, és ehhez oktatóanyagot, process note-okat és mindenféle oktatóanyagot, ptt-t fönntartani (és frissíteni), mindezt az adott munka nyelvén. Lehet (biztos), hogy van is valahol, csak nem kaptál hozzáférést, vagy nem ismered a megfelelő kontakt személyt. Én írnék 3-4 e-mailt azoknak, akikről tudod, hogy trainingeket tartanak, mindenki jó néven fogja venni, hogy érdekel a SAP műkösése, és meg akarod érteni a folyamatokat. Esetleg a Managereket, szekciómanagereket is megkérdezheted. A legtöbb ilyen SAP-ben könyvelő munkahelyen akkora a letargia, hogy akár ki is tűnhetsz, és előnyt szerezhetsz a karriered során ebből. Azt, hogy magyarul kéred, mondjuk szerintem tényleg ne tedd hozzá ;)

2021. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy ebben dolgozok?

Pont ez a lenyeg, hogy szeretnek kepben lenni, es ehhez csak internet forras van.

2021. szept. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!