Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyben most kezdtem...

Egészségügyben most kezdtem és kaptam igazolást arról hogy ingyen utazhatok. Mellé elegendő a pl személyi felmutatása az érvényes utazáshoz ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég. Sokszor el sem kérik az embertől, talán egyszer vagy kétszer kellett igazolványt is elővennem, hogy én vagyok én, de sokszor még az utazásit sem nézik meg, hiába nyújtom, hogy azzal utazom.
2021. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És neked is ezt a nyomtatványt adták ? (utolsó oldal)

[link]

2021. szept. 27. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a hivatalos. Ugyanezt kapjátok ti egészségügyisek, és mi is a szociális szférában.
2021. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi

Nem akarom hogy büntessenek emiatt érdeklődtem hogy mi szükséges.. Ezek szerint a személyi és az igazolás az ingyenes utazásról is elegendő... Én meg jogviszony igazolást is kértem pluszban...

2021. szept. 27. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk alapból van fényképes igazolványunk, hogy adott munkáltatónál dolgozunk, de egyébként ezen az igazoláson is leigazolja, hogy ő a munkáltatód, és adott jogszabály alapján jogosult vagy az ingyenes utazásra.

Amúgy nincs mit :)

Sőt, nem csak helyi járatot vehetsz igénybe, hanem az ország teljes területén ingyen utazhatsz vele.

2021. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!