Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítene valaki nekem munkát...

Segítene valaki nekem munkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Szociális fobiam van,nagyon szorongok ha emberek közt kell lennem egy zárt helységben,a kommunikáció se nagyon megy velük .20 éves vagyok fizikai munkát bírom van esetleg valaki aki be tudná engem ajánlani valahova ,ami valami kültéri fizikai munkavégzés?Betondarabolas ,bedegiteni egy farmon,telken, szó szerint bármit meghallgatok csak legyen már valami munkám amiből megélhetek.

máj. 21. 16:14
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
51%
Menj el juhásznak.
máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
20 éves felnőtt ember vagy. Old meg magad,ennyire ne legyél életképtelen.
máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire van végzettséged meg jogsid?
máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogsim nincs semmire ,végzettségem szakközép
máj. 31. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

szakközép mi? szakmád van?

Ha tudsz dolgozz abban, ha nem akkor irány a piac vagy a gyorsétterem, hogy megtanulj egyáltalán dolgozni.

Aztán ne sokáig dolgozz alkalmazottként, egy két év múlva már vállalkozni kell ha meg is akarsz élni!

Olyan helyeket célozz meg ahol olyasmit lehet tanulni ami naprakészen eladható.

máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!