Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik/dolgozott az...

Valaki dolgozik/dolgozott az RTL-nél gyakornokként?

Figyelt kérdés
Ha van olyan aki dolgozott az rtl klubnál gyakornokként vagy segédszerkesztőként, az tudna írni?

2021. szept. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy tud írni, különben nem veszik fel.
2021. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, nagyon is sokan.

De mi a feltétel? Tudna írni, ha...?

2021. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudna írni ide vagy privátban? Szeretnék tőle kérdezni pár dolgot...
2021. szept. 30. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt kérdezd meg, ha valamit tudni akarsz. Már rég válaszolhattak volna az elmúlt órában. Valamint ha nem derül ki a kérdésből hogy mit akarsz megtudni, törölhetik. Ebből a kérdésből pedig nem derül ki semmi.
2021. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ide is tudnak, persze, csak regisztrálni kell.
2021. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en nekem volt egy ismerosom aki meselt a 2000-es evek elejetol a kozepeig levo idoszakban(Valo Vilag stb.) es azt mondta szerencsere csak kulsos volt ott.

Hatalmas penzek mennek ott viszont a gyakornokokat ingyen es durvan dolgoztatjak, majd a gyakornoki ido vegeztevel az osszeset kirugjak, mert mindig lesz egy csillogo szemu, aki ott akar majd dolgozni.

Mondta, hogy ha 1 masodpercre is fekete kepkocka villan fel kirugjak az embert stb. Nagyon jol kell teljesiteni, nagyjabol nem hibazhatsz. Persze azota eltelt 15 ev, nem igazan tudom vagy hallottam mast.

2021. okt. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!