Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Canva oneletrajz sablonok jok...

Canva oneletrajz sablonok jok vagy inkabb a hagyomanyos diszites/szinek nelkuli a jobb?

Figyelt kérdés
nem tudom a canvasakat szoktak komolyan venni?
2021. okt. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem grafikus vagy marketinges munkára akarsz jelentkezni, akkor én a hagyományos word megoldást javaslom.


Legyen áttekinthető, ha 10mp alatt átfutják, akkor lehessen látni a struktúráját és esetleg a kulcsszavakat.

2021. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, attól függ hova jelentkezel. A canvassal nem az a baj, hogy komolyan veszik-e (sok helyen egyáltalán nem), hanem az, hogy használhatatlan.

Az önéletrajzod, ha nagyvállalathoz jelentkezel, mielőtt a HR-eshez kerül, minimum egy, de inkább több programon, scripten átmegy, amik kiböngészik a fontos kulcsszavakat az önéletrajzodból. A Canvas hülye formátumot használ, ezért nagyon fontos, lényeges infók veszhetnek el, kavarodnak össze. Egy okosan, script barát módon összerakott CV-n múlik, hogy az önéletrajzod egyáltalán HR-eshez kerül-e, és Ő úgy dönt-e, hogy érdemes behívni téged interjúra.

Tulajdonképpen a CV-n múlik hol töltöd a következő évek nagyrészt. Nem értem, miért kell ezt is megúszósan megcsinálni, egy jó cv az egyik legjobb befektetés az életben, nagyon megéri rászánni azt az 5-10 órát és megcsinálni rendesen.


Ráfordítás-eredmény arányban szerintem formázd meg word-ben, és alakítsd át PDF-re.


Ami a stalest illeti, a kevesebb több.

2021. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

5 ora egy oneletrajzra hogy de komolyan?

en nem latom at milyen egy szep

2021. okt. 2. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Magyarországon jó ha néhány multi használ ilyen szoftvereket.


Én canvan csináltam az önéletrajzom, lefuttattam jópár felismerő szoftveren és szinte kivétel nélkül mind felismert mindent. (A tanulmányoknál pár dolog elcsúszott, de nem üres mezőre hagyta, így ez is eljutott volna a HR-hez.)

Nem a basic templatet kell beküldeni, bele kell nyúlni, de ennél nagyobb effort fölösleges.

2021. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!