Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van ez a Bruttó Nettó?

Hogy van ez a Bruttó Nettó?

Figyelt kérdés

Most az utolsó netto fizetésem ugyanannyi mint az előző havi.

Viszont a Bruttóban 10.000 a különbség. Ez hogy lehetséges?

Ezen észrevétel alapján kiszamoltam az egész éves fizetésem a neten békalkulátorral. Januártól szeptemberig, ez 9 hónap ebből 2db stimmel azaz annyit utalt a cég amennyit számoltam kalkulatorral, viszont 7db nal eltérést vettem észre, tehát kevesebbet utaltak mint amit én szamoltam és ez 7db utalásnál már feltűnő összeg. Kérdésem hogy ez hogy lehet illete lehetséges valamit tenni ez ügyben?



2021. okt. 4. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Látni kéne a bérpapírt. Van gyereked?
2021. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, se semmi felé adó kedvezmény.
2021. okt. 4. 17:01
 3/13 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül furcsállom hogy 9-ből 7db fizu nem jól van utalva
2021. okt. 4. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bérpapírt látni kéne. Rakd fel kitakart személyes adatokkal.
2021. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha voltál betegszabin vagy táppénzen, azokra a napokra kevesebb bér jár. Az éjszakai, ünnepnapi és hétvégei munkára pedig bérpótlék jár, ilyenkor többet kapsz.
2021. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egész évben 1x voltam tp-n és kb 2x szabin. De sztm de ha azokat is belevesszük, akkor is stimmelnie kéne a kézhezkapott összegnek és a neten számolt összegnek, vagy nem jól gondolom? Tehát mindíg a berpapiron lévő bruttot irtam be a szamlalóba, az igy kapott netto mindíg valamivel tobb volt mint amit kaptam bér.
2021. okt. 4. 18:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig azt mondom, hogy látni kéne a bérpapírokat. Látatlanban senki sem fogja megmondani, hogy hol a hiba.
2021. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem csak jelenleg nem tudom feltölteni. De jól gondolom hogy ez így nincs rendben?
2021. okt. 4. 20:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Céges munkaügyistől lehet kérni, hogy számoljanak utána és magyarázzák el hogyan jött ki nekik az összeg.
2021. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ascelpius ***** válasza:
100%
Bérpapír nélkül ezt max a bérszámfejtő fogja tudni megválaszolni
2021. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!