Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Projekt asszisztens állás br...

Projekt asszisztens állás br 380 reális?

Figyelt kérdés

24 éves frissdiplomás vagyok, idáig alkalmi projektmunkákat vállaltam egyszerűsített foglalkoztatásos szerződéssel, illetve részmunkaidős munkám volt, ami mellett még volt időm nyelveket tanulni és utazgatni.


Ez az első alkalom, hogy heti 40 órás munkát szeretnék vállalni.

Végzettségem szerint közgazdász vagyok nemzetközi gazdálkodás alapképzésen, angol C1, orosz és német üzleti B2 nyelvtudással rendelkezem.


Nem akarok elrugaszkodni a Földről, azt is tudom, hogy a 434 ezres átlag magyar bruttó elég csalóka szám, nem ebből akarok kiindulni. Ugyanakkor egy normális életszínvonal fenntartása és esetleg megtakarítás reálisan 250 nettó alatt nem igazán valósítható meg és hát miért tanultam egyetemen, ha nem azért, hogy egy ilyen életszínvonalam legyen a jövőben.


Mi szerintetek a reális?


A cég mikrovállalkozás, éves forgalma 77 mFt, 7 alkalmazottja van, EU-s projektethez segít pályázatokat készíteni ügyfeleknek.



2021. szept. 8. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
0 la!250 ért ki sem lépnék itthonról.Lehet már egyszerü munkákkal 300ezer felett keresni nettóban.Keresgélj tovább nyugodtan.Profession,jobble,hasonló oldalakon.Állíts be szűrőket,és napi több új állásajánlat jön Ami szimpi,elküldöd önéletrajzodat Több helyre küldd el.És válogass Egyszerü fizikai segédmunkás is megkeres napi 15-20 ezer forintot
2021. szept. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2021. szept. 8. 03:07
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi az ek-ban a bérköltség?
2021. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te tudásoddal nagyon kevés. Nagyobb cégeknél keresgélj inkább.
2021. szept. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bőven jó, első állás, fontosabb az értelmes tapasztalat mint pár tízezer forint.
2021. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb kezdőbér(bruttó 450-en is belefér komolyabb cégeknél) és releváns tapasztalatszerzés(2-3 év), aztán lépni!


Fontos, hogy tudd előre, hogy mik lesznek a feladatok, hogy tudj rá alapozni másik multinál magasabb fizetésért.

2021. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakmailag az ilyen kis helyek ritkán segítenek fejlődni és ha még a fizetés is szar, akkor az nem egy jó deal szerintem. (természetesen, ha úgy érzed, hogy itt fejlődsz a legtöbbet, akkor a fizu majdnem m1)


Annyit viszont mondok, hogy a te paramétereiddel (nyelvtudàs, tapasztalat) egy multinàl, ez 450-500 bruttó.

2021. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még kiegészítésként, igen szerintem reális 380br.
2021. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nyelvtudással 300 alatt biztos , hogy nem gondolkoznék. Talán még kicsit több is lehetne cafetériával.
2021. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!