Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Netpincér...

Mennyit keres egy Netpincér (Foodpanda) futár? Van különbség Bp és vidék között?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Minimalber
2021. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Múltkor hallottam egy foodpandás futárt beszélgetni, épp azt mondta h. mennyit keres, de pont az összeget nem hallottam.

Mivel csak hallgatóztam, nyilván nem kérdezhettem rá. :D

De azt mondta, hogy vállalkozóként csinálja.

2021. okt. 10. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Van egy regionális bértábla teljesítménybeli kategóriás besorolással, plusz órabér. Egyéni katás vállalkozóként havonta -50ezer, mínusz iparkamara díj, mínusz üzemanyagköltség.


Tehát, attól függ a kereseted, hogy mennyit vállalsz be, mennyit enged a rendszer dolgozni. Ha nagyon jó vagy, akkor öaszejön a havi 400ezer, de ez nem a tiszta bevétel.

2021. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Robogóval nincs tapasztalatom. Bringásként, ha nem hajtod szét magad, és heti ötször 6-8 órát dolgozol, akkor valahol 170 és 270 ezer közt lesz a havi bevételed a fix kiadások levonása után (kata, hipa, kamarai tagság, opcionálisan számlázóprogram és könyvelő díja).

Kerékpáros futárként ennél többet az kereshet, aki kellően edzett és elszánt ahhoz, hogy napi 8 óránál többet tekerjen, és elég neki kevesebb szabadidő illetve pihenőnap is. Villanybicajjal szintén jobban lehet keresni.

2021. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most kezdtem a múlthéten biciklivel 4 napot csináltam eddig a "centerben" 19 és fél órát összesen és 50k felett van a bevételem szóval ilyen heti 20 órával számolva 200k körül de ebbōl még le kell vonni a levonni valókat!
2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!