Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljes munkaidős állás mellett...

Teljes munkaidős állás mellett lehetek Wolt futár?

Figyelt kérdés

Már régebben jelentkeztem a Wolthoz, meg is kaptam a tesztet, viszont ezt már nem kell kitölteni, az E-mail szerint ha megnézem a videó tájékoztatót, lehet is szerződést kötni.


Azóta találtam munkát, de a Wolt adta rugalmasság jól jönne nekem, szóval ha tudok választani, akkor inkább átmennék oda. Még ebben a hónapban nem hiszem hogy el tudok menni a jelenlegi helyről, viszont a szerződést lehet megkötném a Woltnál, hogy biztos meglegyen. Aztán szabadnapokon akár 4-6 órában fukarkodnék néha hogy megnézzem milyen (ez azért is jó, mert ha nem bírom, legalább megtudom előre, és nem hagyok ott egy biztos és jó munkahelyet)


Meg tudom ezt tenni?



2021. okt. 12. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya nincs főállás mellett csinálni. Arra figyelj csak majd, hogy a vállalkozásodat ennek megfelelően paraméterezd be.
2021. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs akadálya! Én is főállás mellett csináltam. Az Mtv-ben anno még olvasgattam is, hogy egyfajta tájékoztatási kötelezettséged lehet az eredeti munkáltatód felé ha emiatt nem tudja majd megváltoztatni a beosztásod. De ha alapból is csak egy van, akkor ez nem lehet gond (:

a Wolt futárnál most úgy tudom kauciómentesség van a felszerelésekre is, úgyhogy tényleg ingyen próbálhatod ki, hogy miyen (:

Még annyi, hogy az emailek amiket kapsz a Wolt-tól, még jönni fognak!

tehát ha most nem akarsz/nem tudsz belépni 1-2-3 hónap múlva jönni fog megint egy email, hogy vesznek fel embereket, utána megint és megint. Lényegében ha egyszer jól kitöltötted a tesztet akkor utána már bármikor felvesznek :D

2021. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!