Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor kezdjek el munkát keresni?

Mikor kezdjek el munkát keresni?

Figyelt kérdés
Március elején államvizsgázom, de áprilisban lesz csak a diplomaosztó + április elején lesz az OTDK, amin szeretnék részt venni. Ha az államvizsga után elmegyek állásinterjúkra, akkor fel fognak vajon úgy venni, hogy már rögtön az első hónapban el kell kéreckedjek összesen 4 napra?
2008. dec. 11. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül elengednek, ebből nem szokott gond lenni, ha amúgy kellesz nekik. Úgyis még az interjún kiderül, hogy mennyi van hátra még a suliból. Meg aztán nem eszik ennyire forrón a kását, az interjúztatások is el szoktak húzódni, ritka, hogy azonnali kezdéssel keresnek valakit.
2008. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már januában nyugodta kezdj el munkát keresni, hiszen ez egy hosszadalmas folyamat és a mai viszonyok között nem könnyű munkát találni. Az önéletrajzba nyugodta írd bele a főiskolai/egyetemi végzettséged, csak zárójelben jelezd, hogy a diplomát mikor kapod kézhez(év, hó). Én tavaj végeztem és mi is így csináltuk, az egyik csaj az államvizsga előtt egy hónappal már talált melót, sokan viszont csak utánna, hiába kezdték el időben a keresést. Az OTDK meg nem hinném hogy gondot okozna, komolyabb helyeken még pozitívumként is veszik. Vagy max veszel ki szabit. :)
2008. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!