Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelezősként lehet gyakornoki...

Levelezősként lehet gyakornoki pozícióban dolgozni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mesterszakon levelezőként jelentkeztem gyakornoki pozícióra a Tungsramhoz. Interjún említettem, hogy levelezős vagyok, de a hr-es mondta, hogy akkor tudok 40orat is vállalni, nagyon jó, majd értesítenek és ha felvesznek akkor iskolaszovetkezeten keresztül kell intézni az adózás miatt. Interjú után neten kezdtem utánanézni és megdöbbenve olvasom, hogy elvileg levelezős diákot nem lehet diákként foglalkoztatni iskolaszovetkezetnél.

Az lenne a kérdésem, hogy akkor én most fölöslegesen várom izgulva a visszahelzest? Lehet rosszul tudja a tungsram? Ha valaki ezt tudja kérem világosítson fel, köszönöm!



2021. okt. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennél levelezőn diák?

Azt tudod, hogy nem vagy biztosított sem?

2021. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyakornoki pozícióra mehetsz ettől függetlenül, csak a cégnek mérlegelnie kell, hogy a diák olcsóbb esetleg, mint a te teljes béred, viszont te stabilan h-p 8órában tudsz dolgozni.

(levelezős vagyok, más okból csak 35órát dolgozok hetente, és tanulok amikor van rá szusszanásom)

2021. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh akkor létezik, hogy ezt a hr-es egy ekkora cégnél nem tudja?? Mert többször mondtam neki, hogy levelezős vagyok és ennek ellenére mondta, hogy iskolaszovetkezeten keresztül kell intézni az adózás miatt és minimum 20 órát kell vallalnom.....
2021. okt. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!