Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam, de megbántam....

Felmondtam, de megbántam. Most újra kell jelentkeznem, van esélyem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 05:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Van, legtobb helyen visszavesznek, kicsit szar az elso par het de utana minden megy tovabb
2021. okt. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Esély van, hogy mekkora, az a kérdés. Ha a helyedet már betöltötték és elégedettek az utódoddal akkor nem.
2021. okt. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A helyem mar betoltottek. Annyit mondtak,hogy jelentkezzek ujra,es tamogatjak a dolgot. Viszont gyakorlatban erre nincs a vezetomnek hatasa,mert ez egy nagy ceg, es a hr dont...
2021. okt. 16. 06:59
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagy cég lehet felvesznek máshová hasonló pozícióba.
2021. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim szerint a HR ebben partner szokott lenni. Inkább az adott területi vezetőtől függ, hogy hogyan tovább.
2021. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem a HR fog dönteni. Max ok adják át az infót.
2021. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon kicsi az esélyed, de függ attól is, hogy miért mondtál fel. Ha a fizetéssel vagy a munkatársakkal volt bajod, akkor nem valószínű, hogy visszavesznek. Ha családi okkal indokoltad, akkor jobbak az esélyeid.
2021. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy a hr mennyire tud partner lenni,ha nem is hozza tartozik epp a dolog. Tehat ha en jelentkezek egy adott szektorba,viszont nem az a hr csapat nezi eppen,akkor hogyan fogjak ezt tudni...
2021. okt. 16. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy a HR partner, úgy értettem hogy nem rajtuk fog múlni. Ők az anyagodat valószínűleg továbbítani fogják az illetékes szakmai vezetőnek. Övé a döntés.
2021. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hacsak nem családi okok miatt mondtál fel én biztos nem vennélek vissza. Ha valaki menni akar azt el kell engedni és te már jelezted, hogy menni szeretnél...
2021. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!