Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam lassan egy éve egy...

Felmondtam lassan egy éve egy munkahelyen, van esélyem ilyenkor vissza kerülni, ha jelentkezem újra? Sajnos nagyon rosszul döntöttem, és rossz állást fogadtam el helyette.

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az esély ugyanúgy fennáll. Kérj időpontot a volt munkaadódtól egy szakmai önéletrajz kíséretében. Most lehet, hogy nincs üres álláshely, de meghallgatás sosem árt.
2019. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van igen, bár nem mindegy miért mondál fel. Pl. családi ok az oké, de ha a fizetéssel nem voltál megelégedve vagy a munka nem tetszett akkor esélytelen, hogy visszakerülsz.
2019. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanabba a munkakörbe mennél vissza vagy csak a cég lenne ugyanaz, de másik osztálytra? nagyon nem mindegy.
2019. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyan az a munkakör
2019. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!