Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyár és gyár között mekkora...

Gyár és gyár között mekkora lehet a külömbség ha betanított munkáról van szó?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelendkezésem több helyre, az egyilből hívtak hogy holnap menjek eligazításra, holnap után kezdhetek. Na hát nem mondom ezen az eligazításon egyedül voltam fehér ember. 20ból. Egy olyan tesztet töltettek ki ahol kb a kört kellett elfelezni, meg ehez hasonló kérdések voltak. Az előadó kicsit furán is nézett mikor meglátott, meg mikor meglátta, hogy nekem gimis érettségim meg állami nyelvvizsgám van. A többiek nem értem hogy végezték el az általánost egyáltalán.Maradjunk annyiban ha minden gyár ilyen ahol betanítanak inkább marad a meki.

2021. okt. 21. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

érettségi és nyelvvizsga, és képes vagy leírni hogy külöMben :O, meg jelenDkezésem, meg eHez :)

a többi elírást inkább nem is hozom fel

egyébként a kapott pénz mindenütt annyit ér, mindegy hogy milyenek a munkatársak, ha a fizu jó

2021. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a nyelvtani hibákra, elírásokra, egy gyakori kérdések posztban, amit 2 perc alatt írtam a telefonomon. Nagyon nagylelkű és kedves, köszönöm a választ. Nem fogok itt dolgozni, a fizetés sem kiemelkedő, a munkakörnyezet meg nekem igenis számít.
2021. okt. 21. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
kb ugyanilyen mind. Elhiheted, hogy nem agysebészek fognak az ilyen tré helyekre jelentkezni csavarokat dobozolni.
2021. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jobb a meki hidd el :)
2021. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyárak betanított munkái között akkora a különbség, mint az között, hogy mit gyártanak - és a technológia sor melyik részén dolgozol.

Betanított munka az alapanyag előkészítése és a késztermék vizuális ellenőrzése is.

.

A mekiben sem mindegy, hogy a munkának melyik része jut neked.

2021. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Felénk van olyan gyár ami fizet nettó 180 ezret és van olyan, ahol én dolgozok ahol fizetnek nettó 450 ezer körül. Ebből is láthatod, hogy elég nagy a különbség gyár és gyár között.
2021. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Nagy különbség van, mert nem mindegy melyik városról is beszélünk. Bp.-en dolgozom kisebb gyárban és teljesen kulturált, tanult, érettségizett kollégáim vannak vegyesen az ált. iskolát végzettekig, de mind normális, jól dolgoznak, jó kollégák és sokan barátok is lettünk :) Ennyi, ki kell fogni. Sőt még diplomás is van köztünk. Azért nem kéne így leszólni azt aki betanított gyári munkára megy, vagy ott dolgozik!
2021. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok előítéletes, de amikor az ember látja hogy a saját nevükkel bajban vannak(nem túlzás) akkor érzi hogy ez a hely nem neki lett kitalálva.
2021. okt. 21. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen tré helyek, volt ahol ukránok voltak többségben és nehéz volt a kommunikáció is. Ahol meg ennyire alacsony a színvonal, közönségesek, primitívek, oda nem kell menni, keress tovább!
2021. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb szűrő, amit alkalmazhatsz, ha követed egy adott gyár álláshirdetéseit. Ha ugyanazok a pozíciók sokáig, hónapokig és vissza-vissza térően vannak meghirdetve, akkor tuti, hogy egy szar hely, óriási a fluktuáció. Főleg akkor igaz ez, ha szellemi munkakörökben is ez látszik, hogy folyamatosan hirdetik ugyanazt a pozíciót.

És amúgy igen,riási különbségek vannak gyár és gyár között is. Dunántúli közepes méretű városban élek, itt van olyan, hogy egy adott üzem annyit fizet bruttóban a dolgozóinak mint egy másik nettóban.

2021. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!