Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes olyan állásra jelentke...

Érdemes olyan állásra jelentkezni, ahol több tapasztalatot várnak el, mint ami nekem van?

Figyelt kérdés

A Telekomnál (ami nekem már régóta egy álommunkahely és nagyon szeretnék ott dolgozni hosszútávon is) láttam két pozíciót, amihez ugyan megvan a végzettségem, de ők több mint 3 év tapasztalatot várnak el, nekem meg kb. csak 1 év van, mert tavaly diplomáztam (+ a gyakornoki idők, de az is max. egy év).

Szóval elég nagy a valószínűsége, hogy kiszórnak már az előszűrésen is emiatt, lévén ezek inkább senior pozíciók, csak nem tudom, hogy ennek ellenére érdemes-e, hátha alapon beadni? Attól félek, ha beadom és kiszórnak, és majd esetleg később lesz egy junior pozició amire jelentkezek, akkor látják majd, hogy már vissza lettem utasítva és ott majd amiatt utasítanak el.


2021. okt. 24. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes, nem veszithetsz semmit
2021. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
érdemes, bármi megtörténhet :)
2021. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg,nem hiszem hogy ez alapján más állásoknál kiszórnának.Lehetséges hogy nem jelentkezik olyan ember akinek ennyi tapasztalata van vagy akinek van más okok miatt nem felel meg és utána te lennél a legjobb.
2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp
2021. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez nem kizáró ok. És ha mégis elutasítanak tapasztalathiány miatt, ez nem lesz hátrány később más pozinál.


Még az is lehet, hogy ők keresnek meg, hogy figyu ehhez nem voltál elég tapasztalt, de amúgy szimpi voltál, úgyhogy pályázd meg ezt a junior állást.

2021. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem veszítesz semmit, max fel sem hívnak. Ha mégis, akkor is előfordulhat, hogy meg tudod győzni őket egyéb skillekkel
2021. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, amit #5 ír, nem kizárt, hogy kapsz egy másik ajánlatot, esetleg később hívnak majd más pozícióra. Feltéve persze továbbra is, hogy az interjún jól teljesítesz
2021. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak a tudás számít!
2021. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy várható volt, még egy elutasító email sem jött :D
2021. okt. 29. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem se, ne aggodj.

Mar vagy 50 helyre kuldtem, es csak 4-en irtak vissza xd

2021. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!