Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahova egyszer nem vettek fel,...

Ahova egyszer nem vettek fel, oda érdemes lehet újra jelentkezni 2-3 év után több tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Mérnöki munkáról van szó, diploma megszerzése után pályakezdőként nem választottak ki egy számomra álomhelynek tűnő állásra, viszont 3 év tapasztalat birtokában, sokkal több tudással kérdéses, hogy más lenne-e a helyzet.

2017. febr. 19. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes. Mindenképpen próbáld meg.
2017. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem mérnök vagyok, de egyszer én is jelentkeztem egy helyre,amit nagyon szerettem volna, de nem vettek fel. Viszont felvettek egy hasonló céghez, ahol nagyon sokat tanultam, és egy évvel később újra jelentkeztem az első helyre. Ezúttal pedig fel is vettek. Sok sikert!
2017. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mit veszíthetsz mégis? Utálom ezt a hozzáállás, de komolyan mondom. Érdemes-e... Bakker, megpróbálod és vagy bejön vagy nem...
2017. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!