Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres jelenleg egy...

Mennyit keres jelenleg egy KFC futár ? Győr-Moson-Sopron megye

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Berminimum
2021. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az azért elég húzós….

Főleg hogy a hirdetésben “induló bruttó 2000 Ft / óra” szerepel.


De majd kiderül, majd jelentkeztem!

Köszönöm a hozzászólást.

2021. okt. 27. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Még szerencse h futárnak nem kell IQ teszt mert el buknál!

Fel teszel egy kérdést amire tudod a választ!?!?🤷‍♂️🤦‍♂️

2021. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még szerencse, hogy ilyen értelmiségi vagy.


A valós keresetre voltam kiváncsi te nagyon okos.

Én is írhatom egy hirdetésben, hogy gyere dolgozni 400.000-ért, aztán mikor el jössz látod, hogy nem is éppen úgy van.

Ne okoskodj kérlek, ha nem vagy az.

2021. nov. 18. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted hány KFC-s futár használja az oldalt? Főleg Győr Moson Sopron megyéből?

Te is iszonyat okos lehetsz. Életet csúcsa lesz az az állás!

2021. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a KFC-nèl dolgozom, mint futár(Pest megye). De a bérek mindenhol ugyanazok. Itt nem alvállalkozók vannak, hanem sajat KFC futárok. Autót kapsz amiből nem vonnak le semmit(üzemanyag stb.). Kivéve, ha osszetorod.

Az alapbér jelenleg 1600 Ft bruttó amihez hozzá jönnek még a pótlékok. Nagyjából a havi fizetés ami a számlára érkezik az kb 200.000-220.000 Ft, ehhez még hozzá jön a jatt ami vagy van vagy nincs. De a legrosszabb hónapban 20 munkanappal 50.000ft.. a legjobban pedig 80.000ft.

Itt ennyit lehet keresni. Ha mellette tanulsz, vagy valami mást csinálsz akkor jó lehetőség. Itt sose fog annyit keresni egy futár mint pl.Wolt,Bolt,FoodPanda stb..


Remélem tudtam segíteni!


Minden jót!

2021. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!