Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Foodpandás futárkodáshoz...

A Foodpandás futárkodáshoz szükség van egészségügyi kiskönyvre?

Figyelt kérdés
Kell valamilyen alkalmassági vizsga, eü kiskönyv? Vagy csak egyéni vállalkozói és saját jármű? Aki ebben benne van mesélne róla részletesebben? Én kb. délután 2 óráig tudnék címeket vállalni autóval Bp.-n, ez így szerintetek működhet?
2021. nov. 2. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg ki kell váltanod az egészségügyi kiskönyvet, pár ezer ft és egy évig érvényes, tüdőszűrésre kell előtte beutalót kérni. Nekem is van, de eddig senki sem kérte, bár ez ugye lutri. Autóval Budapesten inkább Érd-Budafok, Zúgló, Csepel-Pesterzsébet, Újpest-Angyalföld, Kispest-kőbánya, XVII. kerület ami működhet. 8-14-ig tudnál dolgozni általában, nem tudom hogy ezek a területek mennyire telítettek.
2021. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!