Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyik munkahelyet...

Ezek közül melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

A napokban 2 helyen voltam interjúzni, mindkettő a befejező fázisban van már és úgy érzem jól sikerültek. Tegyük fel, hogy mindkettőtől kapok ajánlatot (persze nem biztos hogy így is lesz).

Az egyik egy (nemzetközi) ügyvédi iroda, ahová ügyvédjelöltnek jelentkeztem, a másik egy Big4 cég, ahová pedig adótanácsadónak.

Nekem igazából mindkettőnél érdekesnek tűnt a munka, bérigényt is azonost adtam meg. Talán a big4-nál jobb az előrejutási lehetőség, meg ugye nagyobb neve is van, több béren kívüli juttatás stb., ugyanakkor az ügyvédi irodában lehet több tapasztalatot szerznék a jogi szakvizsgához, az mégiscsak egy klasszikus jogi munka.

Távolságra hasonlóan messze van mindkettő, szóval nagyon az sem döntő szempont.

Ti hogyan döntenétek, ha mindkét helyről ajánlatot kapnátok?



2021. nov. 3. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el magad mindkét helyen és amelyik jobban tetszik.

Vagy dobj fel egy érmét.

2021. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizetes is szempont, egyik helyen ha tobbet adnak mint a masik helyen

Karrier is szempont, mik az elore jutasi lehetosegek, 4-5 ev tapasztalatu hasonlo munkakorben milyen tapasztalatot varnak el?

2021. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Big4, 1-2 évig.


Utána válts.

2021. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kesobbiekben milyen teruleten kepzeled el magad? Gazdasagi vagy jogi? En ezek alapjan dontenek.
2021. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!