Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol/kitől lehet megkérdenzni...

Hol/kitől lehet megkérdenzni ezt: mit gondolnak arról, hogy a benzin ára 506ft/l, de a munkába járás költségtérítése 9 forint/km maradt?

Figyelt kérdés
Melyik az az állami szerv, ahova fordulhatok? A benzin lassan a duplájára drágul, a Közép-Pesti Tankerület pedig továbbra is a legalacsonyabb térítést nyújtja (9-15 ft között van meghatározva, de ők természetesen a létező minimumot tartják). 40000 forintot költök benzinre (CSAK munkába járásra) egy hónapban, amiből jó esetben visszakapok 10000-et..

#benzin #munka #költségtérítés #Közép-Pesti Tankerület
2021. nov. 3. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Járj tömegközlekedéssel.
2021. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Akkor felmondanék azonnal. Tömegközlekedéssel naponta 4-5 órát ingáznék, 4-5 átszállással, autóval megvan 1.5 órából. Bocs de kérlek a kérdésre válaszolj, ha tudsz.
2021. nov. 3. 10:44
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Mivel ezt a munka törvénykönyve szabályozza, ezért írhatsz az egyéni képviselődnek, hogy nyújtson be törvény módosítást, hogy emeljék a minimumot.


Nyilván ennek sok értelme nincs, mert nem fognak veled foglalkozni.


Kérjél fizetésemelést a munkáltatótól, arra több esélyed van.

Egyik állami szerv se fog veled foglalkozni.

2021. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Keresel másik munkahelyet
2021. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
1,5 óra még kocsival is sok.. nincs a környékeden közelebbi meló? És igen jársz tömegközlekedéssel azt 100%-ban térítik , erre ennyit lehet mondani.
2021. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Istenem... Irj Viktornak facebookon :)) o is azt mondja majd h jarj busszal...
2021. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Miféle felvetéssel fordulnál bárkihez?

Törvényes az elszámolás.

Én is csináltam ezt 15 évig, előtte a 9 Ft amortozáción kívül az üzemanyagot is fizették.

Így a máshol keresett pénzekből költöttem erre, még beírtam havi 3-4 kamu utat.


Keress más munkát, ha ez nem OK.

2021. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tanár vagyok, pillanatnyilag nem tudok munkahelyet váltani.

5# A tömegközlekedés 86%-át térítik, én távolsági busszal és hévvel is kell közlekedjek, ebből csak az egyiket térítik. Erre még rájön a Bp bérlet. Tehát költnék kb 30000-t, 2 órával többet utaznék, 10000-t kapnék vissza. biciklivel túl hosszú, este pedig letarolnak az útról, hiába vannak reflektorok rámkötve, már próbáltam. Amortizációt nem fizetnek.

Mivel zenész vagyok, minden más területen szakképzetlen takony lennék minimálbérrel, akit úgy kennek fel a falra, ahogy akarnak. Ha tudnék 1 normális munkahelyet, ahol nem nyomják ki az ember belét, váltanék. Két szar közül tehát a kisebbik szart választom, a tanárságot.

Egyedül a 3.válaszoló írt használható dolgot: utána nézek, ki a képviselőm vagy mi és annak írok. Országosan kellene törvénymódosítást kérni, nem én egyedül a 9 millióból. Gondolom nem egyedül engem érint az országban az, hogy drágul az üzemanyag.

2021. nov. 3. 12:23
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Mennyit keresel tanárként?
2021. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Közelebb nincs iskola?
2021. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!