Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordult már, hogy a Tescó-b...

Előfordult már, hogy a Tescó-ban nem ismerték el a munkádat? Miért van ilyen cég Magyarországon?

Figyelt kérdés
A belemet kidolgoztatták. Betegséggel élek együtt, mégis az egészségesek munkáját végeztem jól, minden munkafolyamatot elvégeztem. Panasz nem volt a munkámra. És csak azért mert többször szóvá tettem a rossz bánásmódot, ezért még a köszönésemet sem fogadták. Pereskedni kellett azért, hogy egy valamirevaló referenciát adjanak, amit aztán nem kaptam meg, így lehet hogy életem végéig takarítóként kellesz már dolgoznom, gimnáziumi érettségivel és eladói tanfolyami végzettséggel, mert azt is elintézték, hogy a kereskedelemben ne kapjak többé munkát.

2021. nov. 7. 22:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát valami konkrét gond csak volt veled. Miért kellett egy referenciáert pereskedni, ez komoly? Meg panaszt tenni oda, ahonnan a fizut kapod?


Csak megjegyzés, hogy nemcsak a Tesco létezik, mint munkahely.

2021. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Van par zavaros reszlet…


“Betegséggel élek együtt, mégis az egészségesek munkáját végeztem”: Ha sak nem vagy leszazalekolva, akkor ez a normalis, minek kiemelni.


“Szova tettem a rossz bánásmódot, ezért még a köszönésemet sem fogadták”: Mit ertesz rossz banasmod alatt?


“Pereskedni kellett azért, hogy egy valamirevaló referenciát adjanak”: Ez az igazan zavaros, mivel referenciaert nem lehet pereskedni, senki nem kotelezheto ra, hogy adjon.


“azt is elintézték, hogy a kereskedelemben ne kapjak többé munkát”: Ez szinten tobb, mint erdekes, ez hogyan allt ossze a fejedben? Van egy lista, amit lat minden bolt (kicsi es nagy), egymas versenytarsai is, es ott a neved rajta?

2021. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

"Pereskedni kellett azért, hogy egy valamirevaló referenciát adjanak"


Ebből a részből a napnál is világosabban látszik hogy kamu az egész.

2021. nov. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Lehet pereskedni referenciáért, kaptam is egyet, de nem a valóságot írták benne, hogy ezzel is megszivassanak. Nem hallottatok még olyanról sem, hogy a boltvezető ahová jelentkezek felhívja a volt főnökömet, hogy érdeklődjön milyen dolgozó voltam az adott cégnél? Ez a kereskedelemben bevett szokás, van olyan is, hogy ezt nyíltan csinálják, de olyan is, hogy titokban. Leszázalékolt vagyok, részmunkaidőben dolgoztam, de semmivel sem végeztem kevesebb, vagy rosszabb minőségű munkát, mint az egészségesek. Sőt, fizikailag több erőfeszítéssel járt a munkám, mint a többieknek, mert olyan munkát bíztak rám. Summa summarum, megérdemeltem volna, hogy elismerjék a munkám, és amikor szóvá tettem egy-két dolgot, akkor is csak meg szerettem volna beszélni ezt-azt, hogy jussunk közös nevezőre, de ez nem tetszett nekik. Többször megaláztak, nem emberként bántak velem.
2021. nov. 8. 03:46
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire hulye nem lehetsz. Kertel referenciat amit nem csináltak meg, erre fel beperelted oket es elvartad h jo szajizzel irjanak rolad? :)) Kis naiv... Azt kaptad amit erdemelsz... Valaki nem lehet ennyire sotet...
2021. nov. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu ez...
2021. nov. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért baszki szeirnted azért mert egyszer felvettek kötelességük életed hátralévő részében foglalkoztani? Azt rúgnak ki akit akarnak. Ha nem tetszik csinálj egy saját hipermarketet, ott te leszel a főnök


Érettségid meg a lőtéri kutyát nem érdekli 2021-ben

2021. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a Tescoban még soha nem ismerték el a munkámat.
2021. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Azért álljon már meg a menet, nekem ilyen stílusban ne irkalj semmit.

A Tesco az álláshirdetéseiben azt sugallta, hogy akár életre szóló munkahely is lehet, így az ember ezt predesztinálta magának. Hogy a Tesco ezt a vállalást nem teljesítette, az nagy csalódás volt nemcsak nekem. Ha meg az ember jól dolgozik elvárható lenne a megbecsülés. De ennek a szikrája sem volt meg ezen a munkahelyen.

2021. nov. 8. 12:57
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Te hol elsz? Ez milyen amerikai bullshit hogy ez miatt bepereled oket? Oszinen aki hulyenek szuletik....
2021. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!