Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért jöttem el? Tényleg...

Miért jöttem el? Tényleg elmondjam ezt ?

Figyelt kérdés

A munkahelyen gyárban, termelési anyagmozgató munkakörben dolgoztam.

1 hónapja voltam itt,

4 területe van a cégnek,ahol én három részen már betanultam. A negyedik terület a héten következett, hétfőn 4 órát tanítottak be,majd úgy voltak vele,hogy jól van csináld egyedül,ha kell segítség telefonáljak,

én hívogattam is,de nem jött senki segíteni, mondván nekik is dolguk van,majd ha ráérnek.

Mindenre nekem kellett rájöjjek magamtól,hogy kell,mit kell.

Már 3 napja vagyok ezen a részen,kész káosz ezt egyedül nem lehet megcsinálni,

ide biztos vagyok,hogy két ember kell,a lényeg az,hogy wcre sem, szünetre sem tudtam elmenni és a legszomorúbb, legmegalázobb,hogy még át is véreztem, ez történt.


Én akkor aznap úgy döntöttem,hogy én ezt nem folytatom,sokan kérték,hogy maradjak, még a férfiak is dîcsértek és ők is tudják, férfi létükre,hogy ezt nem lehet egyedül csinálni,és már évek óta kérnek ide plusz embert,de azt mondják,hogy meg lehet oldani.

Én úgy érzem, hogy hosszútávon ezen a részen gondok lesznek így felmondtam.


Keresek új helyet

Kérdésem a következő lenne, ha most megkérdezik, miért jöttél el az utolsó munkahelyről,

mi az oka, őszintén mondjam el,hogy mi történt vagy találjak ki valami mást?


Teljesen tanácstalan vagyok,

Mindegyik interjún eddig azt szoktam mondani,hogy keresem a jobbat ahol többet tudok fejlődni,ahol azt érzem, hosszútávon is helyt tudok állni 5-10 éven keresztül

Itt is mondhatom ezt?

Vagy az őszintét



2021. nov. 12. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Őszintét, nyugodtan mond el mi az oka amiért úgy érezted,hogy mégse
Inkább a másikat
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Próbaidős vagy még gondolom, nem vagy köteles megindokolni a felmondás okát, de ha úgy érzed, akkor mondd el őszintén nekik
2021. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A felmondásom nem vagyok köteles megindokolni


Én itt a kivezető interjúról beszélek,hogy ha az interjún megkérdezik,hogy mi az oka,hogy 1 hónapot voltam akkor mégis mit mondjak.

Itt ez a kérdés

2021. nov. 12. 08:37
 3/8 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvasom


Miért szeretné ott hagyni a jelenlegi munkahelyét? - „A legnagyobb hiba ilyenkor, ha elkezdünk negatívan beszélni a korábbi munkáltatónkról, panaszkodunk a főnökünkre vagy ócsároljuk a munkatársainkat. Ezt ne tegyük, ne indulatból válaszoljunk, hiszen ezek a részletek nem érdeklik a kérdezőt, viszont igazán rossz színben tűntetnek fel minket. Röviden és tárgyilagosan fogalmazzunk, személyeskedés nélkül elmondhatjuk például, hogy a rutinná vált feladataink helyett keresünk új kihívást, nagyobb felelősséget. Bármilyen kérdést is kapunk, lássunk mögé: képzeljük az interjúztató helyébe magunkat, és arról beszéljünk, ami az ő számára fontos lehet”


Nem hiszem,hogy kíváncsi bárki is erre,hogy átvéreztem

2021. nov. 12. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ócsárolni, szidni valóban nem ajánlott az előző munkahelyet, de tömören, tárgyilagosan megemlítheted, hogy nem voltak jók a körülmények, amellett, hogy a szakmai fejlődést sem szolgálta.
2021. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 ez így jó ahogy leírtad köszönöm
2021. nov. 12. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
1 hónapos munkahelyet be se írd az önéletrajzba
2021. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hónapot szerintem nem is érdemes beírni az önéletrajzba annyira kevés idő,tapasztalat főleg ilyen betanított munkánál.Simán kihagyhatod ezt,nem jelentene szinte semmi pluszt.

Ha kérdeznék akkor annyit kell mondani hogy volt megfelelő a munkakörülmény,létszámhiány miatt.

2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem írom be az önéletrajzba,dehogy írok be 1 hónapot


Jó akkor ennyit fogok megemlíteni,hogy nem voltak jók a körülmények

2021. nov. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!