Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális bruttó kezdőfi...

Mennyi a reális bruttó kezdőfizetés egy felsőfokú német nyelvtudást igénylő HR generalista pozíciónál?

Ez egy olyan budapesti cég, amely német nyelvterületre szervez ki munkavállalókat.

Egy olyan pozíciót hirdetnek, ahol felsőfokú nyelvtudás szükséges (szóban és írásban is), viszont nem elvárás a HR-végzettség.

Szerintetek milyen bruttó fizetési igénye lehet egy ilyen állásnál a jelentkezőknek? Cafeteria tudtommal nincs, csak éves bónusz.

2021. nov. 18. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló területen szerzett tapasztalat elvárás, vagy az sem?
2021. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A HR generalista szót nagyon tágan értelmezik a cégek, főleg a munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozók.

Mik lennének a feladatok?

Anélkül nem nagyon lehet mit mondani a bérre.

2021. nov. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A leírás szerint ezek a feladatok:

Német és osztrák partnerekkel való folyamatos, napi szintű kapcsolattartás

Szálláskeresés és szállások megszervezése a munkavállalóinknak

Adminisztráció

Ügyintézés

Ezenkívül nem feltétel, csak előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

2021. nov. 19. 07:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne igen. Ez nem HR generalist pozíció, de még csak nem is Hr-es pozi...

Ez egy sima német nyelvű ügyintéző pozíció.

Ismerem a céget, írok privátban.

2021. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
350-400 bruttó körül
2021. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs a HR-hez. Én HR specialistaként, 2 idegennyelv-tudással keresek bruttó 470-et (plusz cafeteria). Ilyen ügyintézőként szerintem bruttó 400 max a reális.
2021. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hiszem, akkor inkább maradok a jelenlegi munkahelyemen. Nem gondoltam, hogy ilyen alacsonyak a bérek Magyarországon.
2021. nov. 19. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj többet és max elutasítanak, de lehet megadják, egy próbát megér :) Sajnos igen és egy dolog, hogy mikor elkezdesz dolgozni, akkor jó a fizu, de ilyen infláció mellett hónapról hónapra kevesebbet ér.
2021. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3: Akkor hibásan fogalmazták meg, ez konkrétan HR aszisztensi pozíció, ennek megfelelő fizetéssel. A felsőfokú nyelvtudás elvárása dob rajta egy kicsit, de ne msokat.
2021. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?