Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV Zrt. vagy MÁV Szolgáltató...

MÁV Zrt. vagy MÁV Szolgáltató Központ?

Figyelt kérdés
Közlekedésmérnökként melyiknél éri meg jobban elhelyezkedni? Vagy inkább úgy kérdezem: melyikhez szoktak mérnökként jelentkezni?

2021. nov. 20. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a Szolgáltató Központ az informatika részleg (ami néhány éve még Informatika Zrt. néven futott). Oda nem hiszem, hogy a közlekedésmérnöki a legjobb végzettség.
2021. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát mérnökként valami állami cég bértáblája szerinti fizetést kapni nekem nem megéri. De persze ha nincs más lehetőség akkor ez van.


Mondjuk belegondolva lehet ezért váltott pár közlekes ismerősöm gépészetre, több a versenyszférás meló. Asszem közlek bsc-vel be lehet csúszni gépész msc-re kredit pótlással.

2021. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a MÁV SZK-nál van az informatika, a logisztika, beszerzés, gazdasági cuccok, humán, stb.

Oda közlekedésmérnökként nem nagyon van rád szükség.... [link]

2021. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretnél éhenhalni akkor a legjobb döntés a MÁV én is itt vagyok, nettó 220 ezer Ft-ét keresek, családról le is mondott több kollégám ilyen fizetések mellett.

Közlekedésmérnök lehető legrosszabb választás.

2022. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!