Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az megér egy doku műsort...

Ha az megér egy doku műsort hogy egy kínai melós nem keres 1000 ft-ot sem óránként, miért nem jön a TV-stáb ide Mo-ra forgatni, ahol 600 Ft az órabér?

Figyelt kérdés

NatGeo csatorna, doku film arról hogy a hatalmas Samsung gyárban ahol a mobilok is készülnek, a sima kínai sormelós olyan keveset keres, hogy alig 1000 ft-ra jön ki a kézbe kapott órabére átszámítva, ha az alap 8 órával és 20 nappal számolunk (mert ott is H-P 8 óra az alap)


De ha ez megér egy műsort miért nem jönnek ide Mo-ra forgatni? Nem kell Kínába repülni!!


Itt Mo-n egy minimálbéres 111.000-et kap /hó kézbe, és ha ezt leosztjuk a 160 órával akkor 693 Ft a nettója. Tessék.

Nem kell ehhez Kína!


2021. nov. 21. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Tv nezes helyett kepezni kene magad...
2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol írtam hogy ÉN ennyit keresek?
2021. nov. 21. 14:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ne ennyit kapok, csak elgondolkodtam hogy ha ez HÍR hár akkor jöjjenek már ide!! Nem kell Kínáig repülni. Itt, az EU közepén alacsonyabbak a bérek mint a nagy messzi kizsákményoló kínai gyárban.
2021. nov. 21. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az almát hasonlítod össze a körtével.
2021. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A kínai munkásod kap ingyen szállást, 2 alkalommal meleg kaját és 2 alkalommal hideget, továbbá ingyen oktatást és pénzügyi tanácsadást és van havi 12 óra kötelező vállalkozásgazdaság órájuk is.
2021. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést már korábban is feltetted.
2021. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 akkor meg mit problémázol rajta?
2021. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!