Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ezen a honlapon...

Miért van ezen a honlapon ennyi informatikus? Ha nagyvállalatok, cégek nevei merülnek fel, általában kiderül, hogy IT vonalon dolgozik az illető.

Figyelt kérdés

És nem mondjuk gazdasági, pedig nagyvállalatoknál abból is van bőven, bankokban még több is mint IT-s.


Miért van, hogy ezen a honlapon nagyrészt mégis IT-sek kérdeznek, válaszolnak?



2021. nov. 24. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

- jol keresnek, ezert latogatjak az uzlet/penzugyek kategoriat

- eleve gep elott ulnek, igy barmikor felnezhetnek ide

2021. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gép előtt ülök egész nap, főleg számtek,tablet,mobiltelefon témakörben írok, de néha ide is átnézek.
2021. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gep elott vagyok egesz nap es szeretek irkalni :)
2021. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

IT -n szinte mindig karnyújtásnyira van egy internettel ellátott laptop.

Bankszektorban sokszor korlátozzák az internet hozzáférést.

2021. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek + IT-ban sokkal erősebb a fórumos mentalitás, ezt keressük is.
2021. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Mivel az átlagnál többet keresnek, így büszkén odaírják minden kérdés alá, hogy már pályakezdőként nettó 400at kerestek, had irígykedjen a többi...
2021. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6 pályakezdő informatikus ismerősöm (diplomával) keres 280 nettót Pesten.


IT-ban csak akkor fogsz jól keresni, igazán jól, ha tényleg belefekteted az energiát és képzed magad.

2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem a fizetésekre gondoltam most, hanem hogy sokkal több hozzászólás van tőlük.


Szerintem az 5. válasz a leghelyesebb. Mármint többiek is írták, hogy a net mindig karnyújtásnyira van, de ma már kb. mindenkinek. Meg pl. bankban korlátozzák a netet, oké, de otthon?

Talán mentalitás lehet.


Annyiból "rossz" és ezért kérdeztem, hogy amikor meglátok egy nagyvállalat nevet általában kiderül, hogy a kérdés IT-s, nem pedig ami engem érintene.

2021. nov. 25. 09:06
 9/14 anonim ***** válasza:
En is sokat vagyok itt az oldalon, ebben a kategóriában. En nem IT-s vagyok, beszerzés területen vagyok, teljesen home-officeban. Szerencsére nem csak IT-ban lehet otthonról dolgozni.
2021. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert a sok monitorfej itt éli ki magát. Mivel mást nem tud felmutatni az életében csak a pénzt.
2021. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!