Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kamion sofőr?

Mennyit keres egy kamion sofőr?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy nagyon nagy a kereslet a sofőrök iránt, ezért megérné bele vágni. Én konkrétan a belföldi kamionozásra gondoltam. Ti mit gondoltok mennyire jó munka?

2021. nov. 27. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Szuper.
2021. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Valóban hiány van, de a belföldi munkák a sofőrök között is kelendőbbek, jóval nehezebb bekerülni.

Kezdőként egyébként is nehéz érvényesülni, főleg a mai időszakban. Munkaerőhiány tényleg van, de pont ezért senki nem engedheti meg magának hogy arra kösse le a meglévő kapacitását hogy a kezdőt terelgesse, még ha hosszú távon jobban is járna vele.

Fizetés nem rossz, pár év tapasztalattal nettó 300-400 körül, de sajnos ez olyan szakma ahol nagyon hamar el lehet érni a csúcsot, utána (reálbérben) 20 év múlva sem fogsz többet keresni.

2021. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én most kezdtem, most lett meg a GKI-m.

nettó 340et kapok, mindennap hazajárok.

délnyugati rész

2021. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Leginkább ha jól akarsz keresni akkor nem belföldezni kell ha nem nemzetközibe járni,na ott aztán tényleg lehet keresni de ahoz meg is kell találni azt a céget + dolgozni napi 13-15 órás munka idők vannak és otthon ne akarj olyan sokat lenni.
2021. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

mindig elkuncogom magam amikor meghallom a "magyar belföldes kamion" kombinációt. Épeszű ember nem akarna tingli tanglizni itthon, de hát sok olyan ember tragédiája van aki meggondolatlanul kölyköt/családot csinált és most élete végéig kb ott lesz egy rablánc a lábán, a következő szint amikor a külföldi parkolókban sír emiatt hétvégén és alkoholba folytja a bánatát.


Az a 340-is amit valaki mond, gondolom fiatal vagy, itthon szopsz szaréhugyé 340 de minden nap az ágyadban alhatsz, hát ez remek. Ebből nem lesz A8-as meg szép ház, de viszont lehet családot alapítani egy panelba.


Kinek mi... ha már úgy is rizikós szakma, és fenyegetnek az önvezetéssel akkor én pont most nem dőlnék hátra mert nehogy munka nélkül találd magad és már vén szar vagy (x>40) és már sehova se kellesz hiába tanulsz ki egy új szakmát. Kíváncsi leszek hogy majd ha tényleg megszűnik ez a szakma ebben a formában, az a sok semmirekellő alkoholista seggszagkapitány majom mit fog kezdeni magával

2021. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok!

Azert kezdtem belfoldon mert meg soha eletemben nem ultem igy kamionba, gondoltam szerzek 1-2ev tapasztalatot es go nemzeti :)

2021. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

390k nettó/hó Hétfőtől Péntekig (hétvégi munka nincs) Fejér megye (ebben benne van a bejárási támogatás is).

Mindennap hazajárok, de embertelen a munkaidő. Tervezem a külföldre költözést.

2021. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
#7 Álltalában külföldön is ugyan úgy 13-15 órás munkaidők lesznek napi bejárós melónál.
2021. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#8

Nem, egyáltalán nem voltak. Külföldön kezdtem pályakezdőként. Családi okok miatt jöttem "haza".

2021. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Skacok pihenjetek, "jövőév" is durva lesz :) Mindenkinek előre is BUÉK :)
2021. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!