Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy multi nem adott munkaszer...

Nagy multi nem adott munkaszerzödést és igy akkarta hogy,dolgozak?

Figyelt kérdés
2021 Magyarország tényleg itt tartunk hogy, szerződés kötés sincs.És meg probálnak bolondnak nézni aki majd a biroságra jár pereskedni a fizetésért.Természetesen nemet mondtam a munkára arra vagyok kiváncsi hogy, lehetséges ez.A cég egyáltalán hogy, hirdethet a hatoságok semmit nem tesznek ez ellen ?A fidesznek mi a jó üzlet ebben vagy csak ennyire nincsenek tisztába a mai munkakörülményekel?Egyszerü emberként mit tehetem volna fejelentésen kivül mert a hatoságokat nem érdekli a dolog különben tennének ellene.
2021. nov. 30. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Találj ki jobb kamut.
2021. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Esti mese...
2021. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Melyik cég ez?
2021. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
gyökér
2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez a multi?
2021. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Német multi volt én is csodálkoztam hogy, van ilyen.5 Mentünk de egyedül csak én jöttem el.Mert szerzödés nélkül nekem nem jó mert nekem kell bizonyitani hogy, egyáltalán ott dolgozok.A fizetésért is szaladhatam volna mert minek küldenének szerzödés nélkül.Azért kérdezem hogy, ilyenkor mitt tehet az ember azzon kivül hogy, azzonal eljönn?Mert a másik 4 embernek ez nem volt probléma?
2021. dec. 1. 04:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik cég ez?
2021. dec. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Konkrétan kijelentették, hogy szerződés nélkül akarnak foglalkoztatni?

Nem értettél valamit félre?

2021. dec. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem értetem semmit félre még orvosi alkalmasságit se akartak csinálni ilyennel még én se találkoztam sehol se.Azt se értem hogy, működhet így egyáltalán a cég.Arra tipelek hogy, már ennyire le épiteték itt a munkaválallok jogait mert mondom 4 ember ott maradt ilyen feltételekkel
2021. dec. 1. 06:04
 10/21 A kérdező kommentje:
Még annyit csináltam hogy, le is tiltottam a számukat.
2021. dec. 1. 06:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!