Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért terjesztik itt is sokan...

Miért terjesztik itt is sokan hogy Németországban, Ausztriában meg hasonló helyeken nincs jobb élet, sőt, rosszabb az élet mint itthon, mi ez a marhaság?

Figyelt kérdés

Éltem kinn Ausztriában és sokkal könnyebb volt a megélhetés. Azt tapasztaltam hogy ott egyszerűen több mindenre futotta a bérből.

Meg azt hogy jobban aránylottak a költségek a fizetéshez.


A sok troll terjeszti hogy kinn kunyhókban laknak a vendégmunkások meg 12 en egy lakásban, eközben egyedül béreltem lakást kinn..

Megéltem, félreraktam.

Itthon még szobát bérelve is jóval kevesebbet tudtam félrerakni....


Pedig a szobabérlés a lakásbérléshez képest nagyon budi...


Sok troll terjeszti hogy brutális árak vannak kinn...Ja, sok minden jóval drágább, csak éppen az alap megélhetés jobban kijön a fizetésből.


A lakhatás ,élelmiszer könnyebben megfizethető.


Sokkal jobb kinn az életszínvonal. Minek ezt letagadni?


Ma nincs kerítés, aknamező, bárki kimehet megnézni mi újság van, meg élni.


2021. dec. 2. 09:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Kik terjesztik? Linkelj ilyet.
2021. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
79%
2021. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
28%
Akinek csak a vegetálás a célja, annak persze, hogy könnyebb kinn. Ha valami többet akarsz, az már drágább, mint itthon (szolgáltatások, kultúra).
2021. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm hogy alátámasztottad adatokkal amit írtam!


"Local Purchasing Power in Vienna is 47.83% higher than in Budapest"


Tehát jobb a vásárlóerő, könnyebb megélni, ennyi!

2021. dec. 2. 09:48
 5/51 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanez volt a szocializumsban is. Nem tudtunk jobbak lenni a nyugatnál, helyette a hatalom ócsárolta, hazudozott róla. Most újra a nem demokratikus országokhoz húz a kormányunk és a propaganda szerint újra hanyatlik a nyugat.


Azért a politikusaink nyaralni nyugatra járnak, komolyabb egészségügyi ellátásért nyugatra járnak, gyerekeiket nyugaton taníttatják, a pénzüket nyugatra menekítik.


A mese meg a népnek szól.


Valójában az oroszoknak csak arra kellünk, hogy trollkodjunk az EU -ban, hogy az amennyire lehet legyen megosztott, ha mód van rá essen szét az egész.


Kína meg megvesz mindent zsebből. Nekik ez az ország egy semmi amin gazdaságilag átgázolnak ha kell.

2021. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
51%
Napi Balázs...
2021. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

"Ha valami többet akarsz, az már drágább, mint itthon (szolgáltatások, kultúra)."


Ez is kamu. A szolgáltatás nagyjából annyival több mint a fizetés, egyáltalán nem drágább a fizetésekhez képest.


Magadat nyugtatod meg hülyíted ezzel a szöveggel?


Szerinted a kinti 1500 eurós béna bérből amit egy mosogató is megkap pl. Ausztriában, nehezebb beülni pár sörre mint itthon egy mosogatónak?


Mert ezt írtad.


Egyáltalán nem nehezebb, itthon a szegényeknek baszki gyakran egy fillérje nem marad a lakhatás rezsi kaja trió után...........

2021. dec. 2. 09:50
 8/51 anonim ***** válasza:
25%

De te miert itt irod ki akkor a retardalt kerdeseidet napi szinten? :)

Soroznel inkabb Ausztriaban.

2021. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

S amikor ezt valaki felhozza mint topikot, egyből jön a gőgösködés hogy te miért nem ott vagy.


Voltam ott, de hazajöttem.


1. Elhittem a Fidesznek hogy minden fasza már.

2. Honvágy.

2021. dec. 2. 09:53
 10/51 anonim ***** válasza:
42%
Menj vissza, mindenkinek jobb lesz.
2021. dec. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!