Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne a rosszabb? Ha a...

Gál Zoé kérdése:

Mi lenne a rosszabb? Ha a szomszédod elköltözne Németországba vagy ha egy líbiai migráns költözne a szomszédodba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne bárkinek is rossz ha elköltözne a szomszédja? Nem értem a kérdésed...

Amúgy az sem zavarna ha migráns költözne a szomszédba, csak tudjon viselkedni. (Mondjuk én már biztos jobban örülnék egy normális migránsnak mint az alkoholista villanyszerelő szomszédomnak aki képes hétköznap éjjel is megbolondulni.)

2018. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Te aztán előítéletektől mentes ember vagy.
2018. jan. 20. 16:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi rossz lehet abban, hogy a szomszéd elköltözik németbe? Ezt nem is értem!?
2018. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem kellene Líbiába költöznöm.:)
2018. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért rosszak ezek?


Ha a szomszédom utálom, akkor azért jó, ha elköltözik, ha meg szeretem, akkor örülök a boldogulásának.


Ha egy líbiai költözik mellém, az önmagában még semmit nem jelent. Lehet jófej vagy rossz fej.

2018. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Örülnék ha eltakarodna az a majom minél messzebb.... Líbiai jöhet ha normális zsizraeli soha
2018. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Gál Zoé újabb okossága.


A szomszédom egy szaros kínai, aki visít a férjével, ahogy veszekszik. Mehetne nyugodtan, nem hiányozna.

De ha helyette egy fekete költözik be, akinek a gyereke az enyémmel akar egy iskolába járni, akkor maradjon a kínai inkább. A fekete meg mehet No-ba, ott már úgyis mindegy.


Több ilyesmi?

2018. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Pont teszek rá, hogy hova költözik a szomszédom (az egyik szomszéd pár élt Németországban jó sok évig, a másik meg hajózik, úgyhogy mindenhol él). Nem sok vizet zavarnak.

Az, hogy mellém milyen náció költözik, teljesen mindegy. Panelban nőttem fel, emiatt leginkább azt kívánom, hogy magyar proli ne költözzön mellém. És itt most nem "jómunkás" emberre gondolok, azokkal maximálisan kijövök, hanem a piás, cigis, üvöltözős, gyerekét és asszonyt verő zsírparasztra gondolok. Akkor inkább legyen az összes szomszédom líbiai, mint egy ilyen család a környezetemben.

Mi számít migránsnak?

2018. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%

8.


A nem őshonos.

2018. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden azon múlna, hogy az új szomszéd jelenléte bármilyen megatív változást hozna e az életemben vagy sem.


A szomszédom meg oda költözik ahova csak akar.

2018. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!