Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » DM-Ben biztonsági orkent...

DM-Ben biztonsági orkent milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Erdekelne, hogy a civil ruhás monitorszobas őrzés milyen? Lehet pl. Filmet nézni a kamerák nézése kozbe? Kell jár őrizni? Adnatok tanacsot , tapasztalatokat? Koszonom

#Személy és vagyonőr, biztonsági őr, DM, drogéria, bolt, üzlet
2021. dec. 5. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Filmet nézni, munka közben? Gratulálok! Hasznos tagja lehetsz te is a munkaerőpiacnak...🤦
2021. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Az üzletőrzés a legalja. Lesz ott annyi történés, hogy nemigen lesz filmnézésre időd.
2021. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

"Filmet nézni, munka közben?"


Irodaházban melóztam, nappal neteztem, este filmet néztem, eltelt így vagy 10 évem. Ez ilyen, cserébe nem fizetik jól, de az elvárosok se nagyok.

2021. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. dec. 5. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

“ Filmet nézni, munka közben?”


Képzeld én még aludtam is 🤭

2021. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért az itteni válaszolók agyilag eléggé megütik a biztonsági őr szintet.


A kérdező egy DM-ben lenne monitoros, nem irodaházban!!!


Kérdező: Nyugodtan TV-zhetsz, de azonnal kiváglak.

2021. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akko nem megyek a DM-be :D
2021. dec. 6. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizti boy-nak se menj! Én csináltam rövi ideig, mert épp nem volt más, irodaházban őrödtem, igazi agyhalál meló. Semmi inger nem ér, elbutulsz, és még megfizetve sincs. Mondjuk nem is csinálsz semmi.
2021. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!