Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig, lehet csinálni...

Mennyi ideig, lehet csinálni egy 3 műszakkos be osztást, egészség károsodás nélkül?

Figyelt kérdés

Vannak akik hosszú évekig 10-15 évig is csinálják, és semmi bajuk, de vannak akik, már 1 év után ki vannak teljesen.

pl.. bioritmus problémák, fejfájás, magas vérnyomás..stb...

Jelenleg én is, 3 műszakban dolgozok, lassan már 8 éve, de nincsen, semmi bajom. Évente egy alkalommal el szoktam, menni egy teljes körű ki vizsgálásra, de mindig azt mondja, az orvos, hogy egészséges vagyok, de jó lenne ha abba hagynám. Csak pénz miatt csinálom, mert, jól keresek vele.



2021. dec. 6. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen az a 3 műszak. És mit dolgozol. Én csak 2 műszakos voltam, de kb 2 naponta váltva, 12 órázva. Fél év múlva fizikai jelei voltak a szellemi és testi kimerültségemnek.
2021. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is fél évig csináltam 3 műszakban egy helyen, már eléggé rongyos voltam testileg és lelkileg is. Felmondtam és megfogadtam, hogy soha többet. Azóta csak klasszikus egy műszakban vagyok hajlandó dolgozni, az egészségem és visszament a normálisra és az életkedvem is.
2021. dec. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetet bírtam csak. De én alapból 50%-os rokkantként mentem oda. Soha többet!
2021. dec. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yoshimitcu ***** válasza:
100%
én 5 évig dolgoztam 24/48 ban, úgy hogy pihenő nem volt, fél évet úgy hogy hétköznap éjszaka, hétvégén 24. 32F vagyok, kijött rajtam a magas vérnyomás, szívritmus zavarok, ekg eltérés, reflux, éjszakázás után hiába aludtam délig, egész nap szédelgtem mint aki másnapos. Ja itthol se lehet nyugodtan alduni nappal, mindeféle zajok miatt. Egyéni érzékenység függő is.
2021. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
40 vagyok 18 éve tolom. De így 60nál többet nem tervezhetek, az tuti.
2021. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!