Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masszázst is szoktak másod...

Masszázst is szoktak másod állásban végezni? Arra gondolok, lehet olyan, hogy valaki csak alkalmilag vállal masszázst?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 06:29
A kérdező szavazást indított:
ALKALMILAG nem masszíroz senki:
VAN olyan, hogy valaki csak néha- néha végez masszázst:
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Anyukám itthonról dolgozik, mellette most csinálja a masszázs tanfolyamot. Szóval igen, van ilyen.
2021. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokan csinálják.
2021. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ismertek ilyen masszőrt Pesten?


Heti 5 edzéssel készülök teniszversenyekre, így a regenerációhoz kellene a masszázs.


56 éves vagyok, és Bp. 17. kerületben lakom.

2021. dec. 14. 08:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy ehhez miért feltétel neked, hogy másodállású masszőr legyen.
2021. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért legyen ehhez másodállású masszőr? Nem kotelesséfed rendszeresen járni senkihez
2021. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nem értitek :)
2021. dec. 14. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el kérlek.
2021. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a magyarázatot Lajos, privát üzenetet nem kérek, pláne nem szeretnék idegenekkel a gyerekkoromról beszélgetni :D De köszönöm, hogy elmagyaráztad, egyet ugyan nem értek vele, de elfogadom az álláspontodat :)
2021. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel lajos.
2021. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előljáróban személyes üzenetként:


#7-8. Köszi a válaszodat AZ ELSŐ EMLÉKEKRE VONATKOZÓAN. Mert ennél a kérdésnél a NEM VÁLASZOLÁS (is) nagyon sokat árul el a NEM VÁLASZOLÓRÓL.


És a nem válaszolás MÓDJA, pedig még pontosabbá teszi, hogy ki is áll a NEM VÁLASOLÁS mögött.


--------------------


Személyes élmény:


Új tapasztalatra tettem szert itt a gyakorin.


Biztosan ismeritek a notórikus lepontozó(k) tevékenységét itt a gyakorin. Bármely kérdéskőrben, bármely válaszra képes az x-re nyomni.


De ma megtudtam, hogy még ennél is van sokkal lejjebb :)


Nevezetesen: A PRIVÁT VÁLASZT A KÖZÖSBE KITEVŐ EMBER!


-----------------------------------


A sztori:


#7. "Akkor magyarázd el kérlek."


Erre a kérdésére reagáltam privátban. Mert a válaszom csak a kérdezőnek szólt. (VOLNA) :)


HA jól látom, aki nem kér privit az odaírja: NEM KÉREK PRIVIT, ÉS KÉSZ :)


A VÁLASZOM. #7. kérdésére:--------------------------------------------


Masszázst is szoktak másod állásban végezni? Arra gondolok, lehet olyan, hogy valaki csak alkalmilag vállal masszázst?


-- Akkor magyarázd el kérlek. --


Szia!

Szívesen mesélek róla :)

Nekem is van masszőri végzettségem, még a szocializmus éveiből. Én reflexológiát tanultam, és két évig dolgoztam is mint hivatásos talpmasszőr.

A másodállású masszőrt amiatt keresem, hogy ő nincsen kiégve, ő még igazi kíváncsisággal dolgozik. Mindenki magából indul ki, annó, valahogy így voltam én is.

Míg tanultam a masszázsokat, (annó, egy alapfokú tanfolyam fél évig is eltartott) addig a gyerekeimet, a feleségemet, a szomszédokat masszíroztam, hogy gyakoroljak és rutint szerezzek.

Nos, valami illyes megfontolásból keresem a "másod állású" masszőrt :)

Amúgy szívesen beszélgetek veled, ha van kedved hozzá.

Kérdezek is, ha nem bánod :)

GYEREKKORI EMLÉKEK:

Neked hány éves korodból vannak a legkorábbi emlékeid?

A legelső gyerekkori emlékeidre gondolok. Megírod őket pár sorban?

Üdv, Lajos


---------------------------------------------------------------------------


KÖVETKEZTETÉS.


A GYEREKKORI EMLÉKEK, kérdés egy jó kis "játék".


Alfred Adler individuál pszichológiájának része, Amit az "Életünk értelme" című könyvében fejt ki leghosszabban.

Hogyan látja az ember önmagát és a külvilágot, az egyén milyen értelmet talál az életben és milyen értelmet tulajdonít saját életének.


Nos, ezek után a következtetést már megtartom magamnak :)

2021. dec. 14. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!