Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek immateriális javakbó...

Valakinek immateriális javakból jövedelme?

Figyelt kérdés

kb Magyaro. milyen öszegekkel lehet számolni,a royalitikért. szabadalom, formaterv vagy védjegy... bármi után.

akinek van ilyen jövedelme az fő jövedelem, vagy egy kellemes mellékes.



2021. dec. 14. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy kerül az ételek-italok rovatba? :-)
2021. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg a konkrétumok ismerete nélkül erre SEMMIFÉLE adatot nem lehet mondani...
2021. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam 6 könyvet. Ebből négyet adtak ki. Egyet az utolsó szálig megvettek, egy kb. nullás, kettő bukás. Bevételem volt belőle, de ez még az éhenhaláshoz is kevés lenne. Mellette dolgozom.
2021. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as szerintem rengeteg társunkat érdekel a tapasztalatod.

Én is speciel könyv kiadás előtt álok ( karácsonyra akartam, de az meghiúsult).

Mennyire volt könyű/nehéz kiadót találni/meggyőzni.

Elküldted az egész könyvet láttamozásra, vagy csak töredékeket ( nehogy lekoppincsák)

eladott darabszámok után kaptál pénzt, vagy egy összegben az elején?

2021. dec. 15. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A teljes kéziratokat átadtam. Ha nincs bizalom, akkor nem lehet együtt dolgozni. A kézirattal egyébként a korrektúra és a nyomdai előkészítés során rengetegen dolgoznak majd, így a nyomdába kerülés előtt még sokan látják majd a megjelenő szöveget. Pénzt az eladott darabszámok után kaptam. Ha azt szeretnék, hogy a könyved a karácsonyi ünnepek előtt már a boltokban legyen, akkor kb. már a nyár végén nyomdába kell küldened. Szeptemberben és októberben a terjesztés folyik, novembertől pedig már a polcokon kell, hogy legyen a könyv.
2021. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!