Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan multikat...

Mondanátok olyan multikat ahol van 13.havi fizetés/karácsonyi bónuszpénz nem csak managereknek hanem alacsonyabb szintű irodai dolgozónak is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Kfc. De ott dolgoznod is kell, nincs irodai munka.
2021. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Vodafon
2021. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigit odaírnátok hogy melyiket adják bónusz / 13.fizu és ha bónusz akkor az mennyi?
2021. dec. 16. 15:41
 4/14 anonim ***** válasza:

3-as: a bónusz (prémium) az mindenkinek más és más... tényleg azt akarod, mindenki írja le, neki forintra mennyi?

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb helyen még nem tudod mennyi lesz az idei bónuszod (lesz-e). Nálunk (bank) pl. csak januárban mondják meg.

Egyébként az összes (multi) banknál/pénzügyi cégnél szoktak adni - nem tudok olyat, ahol ne lenne.

2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

BKK, kapsz szép kártyát meg 13. havit.


Molnál is van, de állítólag ott kötelező már az oltottság.

2021. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezeket a karácsonyi jutalmakat mikor utalják? Mert én nem kaptam semmit még...
2021. dec. 16. 17:25
 7/14 ascelpius ***** válasza:
Nálunk (gyógyszer multi) márciusban van éves bónusz kifizetés, elvileg a pénzügyi év zárás miatt
2021. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs karácsonyi jutalom, az éves bónusz (kicsivel több mint kéthavi fizu) áprilisban szokott jönni. Német IT multi.
2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ezeket a karácsonyi jutalmakat mikor utalják? Mert én nem kaptam semmit még..."


Csak teljes munkaévre szokott járni azt hiszem, de munkazerződésbe benne kell legyen. Amúgy utólag adják januárba.

2021. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
KFC be nettó garantált bérminimum "órabér" van üzletvezetőig, szóval szánalmas.
2021. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!