Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az megkülönböztetésnek minősül...

Az megkülönböztetésnek minősül ha nem kaptam év végi bónuszt mint a kollégáim?

Figyelt kérdés

5-en vagyunk így a kb. 40 főből, senki nem tudott semmit csak valakinek ott volt a bankszámláján valakinek meg nem. Ez titkos, de úgyis tudja mindenki, hogy ki nem kapott. A konkrét kollégáim közül én vagyok az egyetlen aki így járt és nem kaptam semmi visszajelzést, hogy miért. A főnököm főnöke már szabadságon van(ő döntött) ,most nem keresném emiatt. Vagy inkább ne is kérdezzek rá? Mennyire jogos megkérdezni, hogy miért alakult ez így? Közvetlen főnököm is rosszul érezte magát emiatt, elvileg nem hagyja szó nélkül. Az elmúlt években nem volt ilyen. Ti jártatok már így? Csináltatok valamit? Ártok magamnak azzal ha rákérdezek?

(a munkahelyet alapvetően szeretem, laza, a kollégáim is jó fejek)



2021. dec. 22. 00:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem ettől olyan érzésem lenne, hogy én nem kellek oda abba a csapatba, netán kevésbé vagyok értékes.
2021. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!