Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízgató -e a shoppeshopping...

Megbízgató -e a shoppeshoppingmall.com weboldal és érdemes -e belekezdeni?

Figyelt kérdés

A [link]

-ról annyit tudok, hogy egy virtuális vásárlásgeneráló rendszer. Vagyis amit a kosárba helyezek, az a rendelés nem kerül teljesítésre.


Mobiltelefon kell hozzá, és napi 300-1200 dollár jutalékot lehet keresni, ha napi 15 perc alatt teljesítem a rendeléseket. Persze nem valós a rendelés, egyszerűen csak belhelyezem a kosárba a termékeket.


Ennek a feladatnak az a célja, hogy segítse a boltot a tranzakciós rendelések teljesítésében, és növelje a Shopee bevásárlóközpont termékeinek eladásait és kattintásait.


Kriptovalutába kell fizetni előre 30 dollárt ahhoz, hogy eltudjam kezdeni azt, amit ezen a weboldalon kell csinálni.


Érdemes -e belekezdeni, vagypedig átverés csak?



2021. dec. 24. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezért reális nap 300-1200 dollár?
2021. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elore kell fizetni munkaert = 100% atveres. Az osszegek meg, hat kispajtas, pont az ilyenekre mennek ra mint te, akik beszopjak hogy napi 15 perc meloval 300 meg 1200 dollarokat lehet keresni. Lehetni mondjuk lehet, csak masfele meloval, de ahhoz neked nem hinnem hogy van gyomrod.
2021. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alacsony a társadalmi szellemi színvonal.

Kérdező…..

2021. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A #2 válaszolónak írom, hogy elöbb kell felkelniük ahhoz, hogy én belekezdjek ebbe a munkának nevezett telefonnyomkodásba.

1.) Sehova sem fizetek előre. Max. a parkolásért.

2.) A kriptovalutát nem ismerem, ezért nem foglalkozok vele.

3.) Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel, hogy mások milyen véleménnyel vannak.


Kellemes ünnepeket!

2021. dec. 25. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem teljesen világtalan, az látja hogy ez a legnyilvánvalóbb átverés.
2021. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
'A #2 válaszolónak írom, hogy elöbb kell felkelniük ahhoz, hogy én belekezdjek ebbe a munkának nevezett telefonnyomkodásba.' - ha ez igy lenne, nem irtad volna ki a kerdest sem. Pontosan te vagy a celkozonseguk.
2021. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!