Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most kezdtem el wordpressel...

Most kezdtem el wordpressel weboldalt szerkeszteni, eddig még csak egy saját sablon oldalt készítettem el, de elég izgalmas volt, és a koromból adódóan egy kis ideig szívesen foglalkoznék vele (természetessen több tudás elsajátítása után!??

Figyelt kérdés

Ahogy láttam elég nagy piaca van, mind kereslet és kínálat oldalon is.

Mit gondoltok,otthoni freelancer ként mennyi idő alatt lehet stabilan eladhatóvá tenni a tudást, és ez mennyit képes hozni min-max ig?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Wordpress ezelott 5-10 evvel ment, erre szerintem hosszu tavu karriert ne epits. Arra viszont jo hogy megszeresd a programozast
2021. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ne hallgass az elsőre, a Wordpress piaca mai napig évente nő. Jelenleg a web több mint 40%-a WP alapú (forrás: [link]


Építs fel egy portfóliót, akár szakosodj pl. Ecommerce-re, és nem fogsz éhezni :)

2021. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy napi 10 órában vagy napi 10 percben tanulod?

Attól függ, hogy másoknak akarsz oldalt építeni, vagy saját oldalakat akarsz üzemeltetni?


Egy dolog az oldalépítés, nekiülsz 1 délelőtt megvannak az alapok, 3-4 oldal után egy alap gyakorlat.. a dizájn meg egyénfüggő.


De hiába építed te a legcsillivillib oldalt azon 0 látogatód lesz, ha nem tanulsz marketinget, seot, nem tudsz piackutatást végezni, érdektelen cikkeket írsz, stb.


Darrel Wilson yt csatornáját ajánlom kezdésnek, brutálsok wp tartalom van rajta.


Ja, az elsőnek meg nincs igaza. A weboldalak többsége WP alapon fut és még futni is fog jó sokáig. Azt mondani erre, hogy nincs benne jövő, csak azt mutatja, hogy nem ért hozzá.

2021. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez komolyan úgy működik, hogy megtanulom otthon és szépen megéldegélek belőle?
2021. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 igen, ha folyamatosan képzed magad és beleteszed a megfelelő mennyiségű időt és pénzt
2021. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!