Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnál olyan melót ahol...

Bevállalnál olyan melót ahol heti 6 napot kell dolgozni jobb fizetésért?

Figyelt kérdés
Jelenleg adódott egy jobb lehetőségem ahol jól kereshetnék viszont heti 6 napot kellene dolgozni általában , de ha nem 6 napot akkor is inkább 10 órát a 8 helyett az 5 másik napon
2021. dec. 26. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
nem. Már a heti 5 nap melóval is tele a tököm.
2021. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

...akkor nem ugyanannyi a pénz, csak több időt töltesz munkaidővel?


Egyébként nem. A pénz nem cél, hanem eszköz.


ha életed végéig az lesz a célod, hogy minél több legyen, akkor szar, anyagias, szarrá gürizős életed lesz.


Az optimumot kell megtalálni, mennyi az a pénz, ami ELÉG (ezt a szót nem ismeri 100-ből 97 ember) és ehhez mérten kell munkahelyet választani.


Egy életed van, ne munkával töltsd ki, hanem éléssel.

2021. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csak a jelenlegi munkámban lópikulát keresek amiből semmilyen realitása sincs annak, hogy fejlődjek a magánéletemben.


Úgy keresek jóval többet, hogy időarányosan is leosztom. Jelenlegi bérem közel 2x-esét 20% plusz munkával

2021. dec. 26. 20:02
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Az is szar hozzáállás, hogy véglegesek a kompetenciáid, ez is magyar sajátosság, 100-ból 80 azért panaszkodik, mert kevés a pénz, amit 8 általánossal kap. Nem a kormány tehet arról, hogy valaki b_szik összespórolni a pénzt egy szakmára. A tanulásól ne is beszéljünk.


Szerintem nem úgy kell többet keresni, hogy többet dolgozol.


Ha fejlődni akarsz, jó döntés a heti 6 nap a pénzgyűjtés miatt, mert ideiglenes, de ha erre rendezkedsz be, elmegy vele az életed.


2-3 évet kellene rászánnod, hogy munka mellett tanulj, utána megváltozna az életed.


29 vagyok, jövőre én is kezdem. (Nekem rohadt jó a melóm, ha tudnám, hogy nyugdíjig itt leszek, nem tanulnék már semmit, de bármi történhet.)

2021. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Csak ha tényleg jó a fizu és nem nagyon megterhelő
2021. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Heti 5 nap az már 50 óra szerintem az rengeteg. Neked kell érezni egyébként bírod e.
2021. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
2x pénz 20% plusz munkáért simán bevállalnám. Ha csak 1-2 évig csinálnám az is olyan jelentős összeg lenne, amiért abszolút megérné hosszútávon
2021. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Havi 200 óra még nem vészes. Volt olyan munkahelyem, ahol túlóra miatt havi 240-260 órákat is dolgoztam. Az egy olyan hónap volt, amikor egyben lenyomtam 3 hetet pihenőnap nélkül. Hosszú távon nyilván nem is lehet ezt bírni.

Neked kell mérlegelni, hogy mi a fontosabb. Ha még fiatal és független vagy, szerintem vágj bele. 2x-es fizetés azért elég nyomós indok.

2021. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is volt pár hónapom, amikor 280-300 óráztam.

Feltekeredtem a villanyoszlopra kocsival.

2021. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Én a heti 5 napot is sokallom.
2021. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!