Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál 2000 Ft / óra ért...

Dolgoznál 2000 Ft / óra ért ilyen munkakörben ?

Figyelt kérdés

Egyik barátom cégénél adódott egy állás lehetőség , mivel épp gyárba dolgozom 3 műszakban ezért gondolkodok az ajánlatán .

Segéd munka jellegű a feladat , kertépitès , térkovezés , fű bozót vágás , földpakolás mikor mi . Van hogy könnyebb van hogy nehezebb .

Napi 8 óra , tavasztól őszig van hogy 10-11 óra munka meg általában havi 2 szombat

Márciustól kezdenék , de azt mondta egész évben tudna munkát adni

Erre a 2000 / óra ra ha sürgős a munka akkor jönnek ilyen olyan kis plusz pénzek ( pl: gyere be szombat vasárnap 10-12 óra munka + 10000 - 20 000 / nap ) de ilyen inkább nyáron van .

Minimál bérrel bejelentve .

Pest megye

Most jelenleg 220 körül kapok a gyárba


2021. dec. 30. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem vállalnám, ez még a gyári robotolásnál is rosszabb.

És még feketemunka is :D

1 ellenőrzés és elveszik az összes addig összespórolt pénzemet :D

2021. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
nem vállalnám, mint rendszermérnök jóval többet keresek.
2021. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vállalnám, több okból sem. Ha feketén kapod a fizetésed nagy részét, és lebuksz, csúnyán megütöd a bokád a munkáltatóval együtt. És ha úgy dönt az a bizonyos barát, hogy nem fizeti ki az adott hónapodat, csak a minimálbért? Nem reklamálhatsz senkinek, hiszen erről nem írtok munkaszerződést. Jobb esetben felmondasz, de átmenetileg nem lesz munkád. Aztán, csak tavasztól őszig? Ha jól is keresel, legalább 3 hónapot munka nélkül töltesz, a TB-t is magadnak kell fizetni. Ha ennyi túlóra van, azt törvényileg szintén nem lehet fehéren csinálni, még egy buktató. És mi van, ha lebetegszel? Nem mész dolgozni, de a táppénzt is csak a minimálbéred után kapod, fillérek.

Én ebben a munkában semmi jót nem látok, csak a negatívumokat, én nem vállalnám el.

2021. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy dolgoznek. De te mire mesz vele, hogy mi dolgoznank-e?
2021. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha bejelent tisztességesen akkor oké, egyébként ne vállald el.
2021. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeretsz kertészkedni, jo a fizikumod es bejelent, akkor nincs gond.
2021. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én mérnökként 750 Ft-tal kapok magasabb órabért, igaz irodai körülények között, full bejelentve.

Így sem álommeló, de szerintem viszonylag korrekt. A bejelentés hiánya valóban nem jó, de ebben a szektorban ez általános sajnos. Ahány kertépítőt ismerek, sehol nincsenek rendben az emberek, mindenhol csak napi bejelentés meg minimálbér. Képzettség nélkül sajnos ez benne van a pakliban, én elvállalnám.

2021. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem.
2021. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, azta mekkora "barát" be sem jelentene rendesen. :D
2021. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!