Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztrációs, illetve...

Adminisztrációs, illetve logisztikai munkáért ma Budapesten, ha diplomás ember végzi, rendkívül precízen és körültekintően, nettó 2000 forintos órabér (arcátlanul) soknak számít?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy az okoskodók kíméljenek! Több feltételt, részletesebb körülírást a pontosítás érdekében NEM tudok megadni. Egyszavas, "igen" / "nem" válaszoknak örülnék leginkább. :)

2021. jan. 30. 00:55
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
Csak a logisztikáért.
Csak az adminisztrációért.
A 2000 forint egyenesen nevetséges.
Fogalmam sincs, de érdekel a kérdés; visszajárok figyelni a szavazás állását.
Dörzsölt HR-es vagyok, és privátban szívesen adnék részletesebb tanácsot a kérdezőnek.
Fuvarozó/logisztikus vagyok, és kikérem magamnak, hogy egy kalap alá vegyenek az aktakukacokkal!
Adminisztrátor/titkár(nő) vagyok, és most fontolóra veszem, hogy fizetésemelést kérjek!
Komolytalannak tartom a kérdezőt, hiszen amíg ezt a sok opciót begépeli, addig pénzért is csinálhatna valami hasonlót.
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
350e nettó alatt meg sem mozdulnék a helyedben.
2021. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs diplomám, csak egy okjm, de pályakezdő logisztikusként így is 240 a fizetésem, plusz ehhez jönnek a juttatások. Volt olyan interjú, ahonnan eljottem, beszéltem ismerőssel és kirohogott, hogy 300-at is mondhattam volna, egy ekkora helyen megadják a null kilométereseknek is. Szóval szerintem egy diplomás pályakezdő ilyen területeken simán kereshet havi nettó 350-et,nehany év tapasztalattal + jó nyelvtudassal meg nyilván a határ a csillagos ég... :)
2021. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!