Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri postán ügyfélszolgálat...

A győri postán ügyfélszolgálati ügyintézőként hogy néz ki a betanulás időszaka?

Figyelt kérdés
Fél napra figyelek, hogy a kollega hogyan dolgozik, utána meg már beültetnek egyedül az ablakba?Vagy van valami képzés is?Hogy néz ez ki a gyakorlatban?A betanulás érdekel.Olyan írjon, aki dolgozott ott, vagy az ismerőse.

2022. jan. 1. 21:39
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
64%
Fél nap alatt azt se tanulod meg, hogy a mosdó merre van...
2022. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nap volt a betanulás, szerdán kezdtem, és a következő hétfőn már az ablakban ültem, de csak csekket vettem fel egy hétig, utána minden mást szép sorjában.
2022. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 hétig csak csekk?:D Azért az nem olyan nagy kunszt, kb max 2 nap azt megtanulod:D
2022. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmazok, hogy egy hétig volt kirakva az ablakomra hogy ott csak csekkfizetés van..
2022. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Részvétem annak, aki még csinálja :D
2022. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok abban a helyzetben most hogy válogassak, egy kis városban élek, ha nem muszáj nem utazgatok 1-2 órát naponta, másrészt mindenhol vannak problémák.. ahol jó a munka, ott szar a légkör, és fordítva..
2022. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
ez igaz részben. én 6,5 évet lehúztam főpénztárosként, de soha többet.
2022. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

... én 3 évet lehúztam úgy (nem postán), hogy soha nem tudtuk, lesz fizetés vagy sem...


Mindenki eldönti, hogy megfelel a szembe jövő munka, vagy nem. A sz@rnál is van mindig sz@rabb.

2022. jan. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" A sz@rnál is van mindig sz@rabb."


De jobb is. Most is postán dolgozom, igaz a német postánál, mint kézbesítő. Klasszisokkal jobb. nincs műszak, reggeli kezdés 7:15. befejezés tempótól függően 15-16 körül. nem baxogat az ég világon senki, nincs értékesítés, nincs sorsjegy, nincs nyugdíjkifizetés, csak levél, csomag, újság, meg reklám. nem állnak az ember háta mögött, abszolút egyéni munka.

2022. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik postán fogsz dolgozni, bár a válasz annyira végülis nem fontos:) milyen volt az állasinterjú? egyből fel is vettek vagy majd hívnak? szinten Győr..
2022. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!