Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál junior poziban...

Multinál junior poziban veletek is elofordult meg az elso hónap utan is, hogy meg sok mindenhez nem ertettetek, es igazabol ha a fonok nem ert ra, nagyjabol nem tudtatok semmit csinalni?

Figyelt kérdés
Az en fonokom szep fokozatosan tanit be. 5 hete dolgozom itt egy nemet multinal. Ugyanakkor rengeteg callja van, van olyan nap h nem is er ra. Ilyenkor vegetalok, nezegetem az eddigi jegyzeteimet. Normalis es torvenyszeru az ilyen? Azt sejtettem, hogy 1 honap mva nem sok mindenhez fogok erteni. Viszont nekem fura h neha ugy telik el a nap, hogy max fel orara er ra, a nap tobbi reszeben meg alig kell valamit is csinalnom. Vagy ha kerdesem van gyakran orakat varhatok mig valaszol. Amugy jofej a fonok, csak nekem ez az egesz szitu oltan szokatlan.

2021. nov. 8. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv a multis életben. Lesz, hogy napi 1 órát "dolgozol", és lesz hogy 10-et.
2021. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma pont ezt erzem. Viszont ha meg konyorognek h afjon munkat az is hulyen nezne ki. Plane h egyedül nem biztos h meg tudnek vele birkozni. De gondolom ezzel ok is tisztaban vannak.
2021. nov. 8. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Te vagy a siemenses villamosmérnök, igaz?


Nem kaptál mentort aki betanít? Nincs csapatod akiktől kérdezhetnél?

2021. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valoban Siemens, de nem villamosmernok. :) Sajnos nem kaptam, a csapatban mindenkinek megvan a sajat szakterulete ugymond, igy lenyegeben a fonokomtol tudok egyedul kerdezni aki meg Nemetorszagban dolgozik. Van egy itteni fonokom is, de o csak a technikai resszel foglalkozik, szakmai dolgokban a nemet fonokot tudom kerdezni. Lehet amugy en vagyok turelmetlen, es 5 het utan nem elvaras h mindent tudjak, csak pl az elozo munkahelyemen 3 het utan mar mindent is nekem kellett csinalnom magamtol rajonnom. Igaz, ott gyakornok voltam, es a fonokom 1 hettel utanam kezdett. XD
2021. nov. 8. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem SCRUM szerint dolgoztok? Ilyenkor lehet a SCRUM mastertől vagy valamelyik senior (esetleg lead dev) kollégától kérni taskot, amin dolgozhatsz.
2021. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mostani helyemre már seniorként kerültem, de még itt is e hónapig csak pislogtam, mint hal a szatyorban. Annyi a lényeg, hogy pozitívan és konstruktívan jelezd, hogy nagyobb tempóra kapcsolhat, adhat kisebb önálló feladatokat, amin dolgozhatsz, amíg ő telkózik.
2021. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem igazan scrum. Eleg merev a rendszer itt a cegen belul. Sajnos a nemet fonimen kivul senki mas nem tudja min dolgozom.


De erdekes amugy, hiaba vagyok a team tagja, en kulfoldi (nemet ügyfélnek) dolgozom. Mindneki mas valamelyik közep-europainak. :)

2021. nov. 8. 13:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ezt hulyen irtam le. Szoval en nemeteknek dolgozom, mindenki mas mas nemzetisegu ugyfeleknek.
2021. nov. 8. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Oda volt irva h 1-3 ev tapasztalat?
2021. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt akinek csak 6 honap kellett hozza hogy megszokjon
2021. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!