Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt/van olyan munkatársad,...

Volt/van olyan munkatársad, akit csak online meetingekről ismersz?

Figyelt kérdés
Hogy alakul a kapcsolatotok? Ilyenkor az ember kizárólag munka ügyben kommunikál a másikkal, vagy van lazább dumálás is, mint élőben egy irodában lenne?
2022. jan. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

32 fős kategória csapatban dolgoznak 4 országból, abból 3 kontinensen, több, mint a csapat felét, mèg sosem láttam élőben.


Alapvetően csak munkáról beszélünk, esetleg lefutunk egy-két kört, hogy megkérdezem vagy ők kérdezik meg, hogy hogyan vagyok/hogyan vannak.

2022. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A főnökömet is csak online ismerem. Néha beszélünk személyes témákról is, de nem melyen, csak chitchat szintjén.
2022. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit csak igy ismerek :)) full remote dolgozok...
2022. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3, és szigorúan csak munkáról kommunikáltok?


Nincs is tervben, hogy valamikor személyes találkozót szerveztek?

2022. jan. 2. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen kolleganőmet 4x vagy 5x láttam tavaly nyáron, mikor néha bejártunk. Mi szoktunk személyes dolgokról is beszélgetni néha.
2022. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hibrid módon dolgozom, de volt fluktuáció a cégnél, sokan felmondtak, gyesre mentek, újonnan beléptek, és igen, elég sok kollegámat csak virtuálisan ismerem, sőt mivel nálunk az MS teams is általában video nélkül megy, sokakat csak hangról ismerem.


PL. az új főosztályvezető a járvány alatt lépett be, a korábbi nyugdíjazása miatt, vele kb. fél év múlva találkoztam egy nyári személyes meetingen, ahol véletlenül mindketten ott voltunk. Vicces volt, hogy bemutatkoztam neki, hogy szervusz, XY vagyok, még nem találkoztunk személyesen.


BTW én soha nem beszélek a munkahelyen személyes dolgokról, mivel a munkatársaim nem a barátaim, vagy családtagjaim, hanem a kollegáim, és szerintem ezt nagyon fontos elkülöníteni és élesen meghúzni egy határt.

Chaten írásban meg pláne nem, azt akárki megnézheti később a cégtől és ki tudja, mire használhatják fel, ha arra kerülne a sor.


A járvány miatt a karácsoyi parti is online zajlott, ott viszont ment a poénkodás a Teams chat-en, de ott sem kerültek szóba személyes dolgok.

2022. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!