Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit dolgozik? Szereted az...

Ki mit dolgozik? Szereted az állásod? Mennyit keresel vele?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Gépeket tesztelek. Nem szeretem a társaság miatt és a pénz miatt sem. Fizu nem publikus. Váltani tervezek hónapok óta.
2022. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Van egy főállású vállalkozásom: webshop, és egy bankszektori mellékállásom (heti 20 óra). A vállalkozásból változó a bevétel. A félállásomban 300-400 között mozog havonta.

Mindkettőt szeretem.

2022. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2# mit dolgozol másodállásban? :D

Mérnök gyakornok vagyok, szeretem, de jó végzés után főállásra váltani. Ha maradok, akkor ugyanezzel a munkakörrel leszek, csak nagyobb felelősséggel és 2x fizuval (jelenleg 160 nettó).

2022. jan. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesztmernok vagyok, szeretem, netto 1 korul keresek, 6 ev tapasztalattal
2022. jan. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gázszerelő gázkészülékszerelő vagyok.

Épületgépészetben egyedül a klímáról nincs végzettségem

Gázkeszülékeket telepítek,kéményt bélelek,fűtési rendszereket alakítok ki saját vállalkozásban.

Szeretem a munkám.

2022. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztmernok vagyok 2 honapja. Nem szeretem, unalmas. 510 netto. Megyek vissza a korabbi munkakorombe, mint tervezo.
2022. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as


Privátbankár vagyok.


2-es voltam

2022. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!