Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják, hogy a nők...

Miért mondják, hogy a nők elvannak nyomva?

Figyelt kérdés

Az összes könnyű szakma nekik kedvez, egy nőt simán beraknak recepciósnak/titkárnőnek, hasonló képzettségű férfiaknak marad a kukáskocsi kategória kb.


Egyetemre is több nő jár, mint férfi.


Ha meg végképp a legkönyebb dolgot akarják, elég egy webcam + stabil internetkapcsolat, és komoly pénzeket szakíthatnak így is.


Férfiaknál mi a könnyű pénzszerzési lehetőség? hmm, bűnözőnek lenni talán..



+ nyugdíjba 5 évvel korábban mehetnek.



2022. jan. 4. 12:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
16%

"egy nő nem megy a saját szintjénél alább."


Szóval ezért nem hirdeted magad. Ez így már érthető! Jaj de szomorú:( Miben segíthetünk?

2022. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Én német multinál vagyok és előnyben vannak a nők, elnézőbbek velük az interjúztatók, mert "kell a nő a csapatba". Ha jól néz ki még vita is szokott lenni, hogy ki interjúztassa.
2022. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
"Male privilege" nem létezik. Szerintem egyik nemnek sem könnyebb, mint a másiknak, csak más-más dolgokban van előnyük/hátrányuk.
2022. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
A webcamos melot ferfi is csinálhatja. Ott volt Pumped Gabó meg Vv Krisztián, ők is együtt forgattak.
2022. jan. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem vettem észre, hogy el lennének nyomva. Ki mond ilyet? Miből gondolja?
2022. jan. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
férfi max melegeknek webcamozhat, és kb 100 férfiból max 1nek fizetnének, nőkkel ellentétben. Nézz fel bongacamra milyen nők vannak. Tök átlag a legtöbb. Aki nagyon jól néz ki, az onlyfans.
2022. jan. 5. 07:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!