Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyjából mennyi lehet a...

Nagyjából mennyi lehet a valódi munkanélküliség Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tehát a nem kozmetikázott adatok? Legtöbben kb. 25-30%-ra becsülik.
2022. jan. 4. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért a 30% elég erős túlzás…
2022. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Aki feketen dolgozik, hová szamolod?
2022. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

2-5%

Ha 25-30% lenne, az azt helentené, hogy minden harmadik ember munkanélküli

2022. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
2-5% ? Bakker hol élsz? K-Mo nagy része munkanélküli. Közmunkát ne számold munkának.
2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb a duplája a hivatalosnak. De inkább a sok inaktív a gond. (rokkantnyugdíjas rengeteg van)
2022. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen attól függ, hogy mit szeretnél látni eredménynek és csak azokat az értékeket veszed számításba ami ezt alátámasztja.

Például lehet olyan szabályt hozni, hogy aki túl régóta keres munkát, rossz az egészsége vagy heti fél órát dolgozik nem számít munkanélkülinek.

2022. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi családunkban van 3 nyugdíjas nagyszülő, 2 rokkantnyugdíjas, 2 iskolás korú gyerek és én aki dolgozik.

Hivatalos statisztika szerint a családunkat nézve 0 % -os a munkanélküliség mert én munkára képes vagyok és dolgozok is de a gyakorlatban 7 állás nélküli jut egy dolgozó emberre.

2022. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10-15 %
2022. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

#4

És te hol élsz? Mi az, hogy K-Mo nagyrésze munkanélküli? Miből élnek az emberek akkor? Bocsi, bár én nem purdés cigányokkal ismerkedek, de én Békés megyei vagyok és itt nálunk gyakorlatilag mindenki dolgozik (jó, nyilván nem mindenki, de az országos átlagnak megfelelő arány). Alig ismerek olyat, aki otthon verné a p*csét, mindenki normális, dolgozó ember, mert nem száraz kenyéren akar élni.

Illetve ha jól tudom, akkor a csodás kormány a segélyt is leépítette, szóval abból se nagyon lehet megélni.

2022. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
9-es, oké rosszul fogalmaztam. ÉK-Mo. És amúgy a purdés cigányokat nem számolod bele a statisztikádba? Ők is magyarok, papíron. Akkor az megint egy kozmetikázott statisztika lesz. Ennyi erővel 0% a munkanélküliség, mert számoljuk csak a normálisan gondolkozó fehér embereket. Nyilván azok közül mindenki dolgozik. És a közmunkát hova teszed? Ott az állam adja a fizut, amiből visszakéri az adóját? F*ck logic
2022. jan. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!