Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik itthon Magyarországon...

Akik itthon Magyarországon elhagytátok biztos állásotokat és külföldre mentetek ki dolgozni és albérletben éltek, mi motivált titeket?

Figyelt kérdés

Magyarországon is albérletben lakik a mai magyar huszonéves és Angliában vagy Németországban is. Csak Magyarországon kevés a fizetés például én 60 ezret kerestem havonta, amikor egyszer nem voltam munkanélküli, és az albérlet 50 ezer forint lenne. Angliában is rámegy az angol fizetés nagy része az albérletre, rezsire, kajára onnan tudom mert van kint élő facebook ismerősöm.

Amikor itt hagytátok magyar állásotokat nem féltetek, hogy kimentek és nem sikerül kint állást találni?

Nem féltetek, hogy a két szék közül a padlóra estek?



2014. jan. 7. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy Angliában is rámegy a fizetés nagy része a kajára rezsire lakbérre, de férre tudnak abban az országban tenni kb. havi 100 ezer forintnak megfelelő pénzt a fizetésükből. Akiket én ismerek, diplomás, okos művelt emberek de külföldön fizikai munkát végeznek főleg vendéglátásban.
2014. jan. 7. 19:29
 2/4 anonim válasza:
49%
Ott is a kérdésedre a válasz, hogy félre tud tenni. Még ha keveset is, itthon meg egyik adósságból a másikba úszik,vagy jobb esetben csak stagnál.
2014. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy bármilyen sz@r, alantas munkát is végzek, azt jobban megfizetik mint itthon. Ez nekem épp elég!
2014. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!