Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy fizet a munkáltató...

Deaktiv dobán kérdése:

Hogy fizet a munkáltató felmondás után?

Figyelt kérdés

Szólva felmondtam a munkahelyemen azonnali hatállyal. Azóta eltelt 1 hét de még nem kaptam meg az utolsó fizetésem. Azzal érvel a munkáltató, hogy mivel karanténban is voltam az utolsó munka hónapban és a táppénzes papíron "7" kód helyett "8" van ezért javítsam ki és akkor fizet.

De mivel határozatot nem kaptam még egy hónap után sem ezért (és a doki csak akkor tudná átírni) nem tudom ki javítattni.


2022. jan. 6. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Beszélj az illetékes hatósággal.
2022. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, hibás táppénzes papírt adtál le - de akkor mi alapján fizessenek?
2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Küldj nekik fizetési meghagyást, asszem közjegyzővel lehet megcsináltatni.
2022. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel határozatot nem kaptam még egy hónap után sem ezért (és a doki csak akkor tudná átírni) nem tudom ki javítattni."


Ezt nem nagyon értem. Én egyáltalán nem kaptam határozatot a karanténról, mégis jó kóddal állította ki a doki a keresőképtelenségről az igazolást. Nem problémázott rajta.

2022. jan. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!