Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai tapasztalat nélkül el...

Szakmai tapasztalat nélkül el lehet helyezkedni valamelyik cégnél/szerviznél számítógép szerelőnek?

Figyelt kérdés
Ha csak érettségim van, de erre irányuló szakmai tudásomról nincs bizonyítvány, akkor esélytelen? Informatikából sincs érettségim.

2022. jan. 7. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt. Szerintem törvény szerint nem is alkalmazhatnak ilyen munkakörben ha nincs róla papírod.
2022. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, de az új OKJ-ből meg kikerült. Nem tudom, hogy hol tudnám kitanulni, mert amiket eddig találtam képzéseket is, azok is csak egy oklevelet adnak, de nem szakami bizonyítványt.
2022. jan. 7. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyse vesznek fel vele úgyhogy keress mást, pl kamionsofőrt nagyon keresnek és nagyon jól fizetik is ki őket (erre nagyon kevesen jelentkeznek)
2022. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kevesen is jelentkeznek, meg kevésből is lesz kamionsofőr. Azért is keresik őket nagyon, mert embertelen körülmények között kell dolgozni, embertelen beosztásban. Dolgoztam kamionos mellett, tudom milyen élet az.
2022. jan. 7. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Svájcba is keresnek kamionosokat és ott milliókat fizetnek nettóban, esetleg ha ez jobb lenne neked? Nyelvtudás nem szükséges☝️
2022. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, de engem semmi fuvarozással, szállítással kapcsolatos munka nem érdekel. Jogsim autóból sincs, nemhogy kamionból. :) Utóbbihoz is csak annyit kellett értenem, hogy a különböző termékeket hogy kell pakolni, és hogy kell beponyvázni a pótkocsit/gépet. Kizárólag olyat szeretnék mostantól csinálni, amit tudok is, és szeretek is csinálni.
2022. jan. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!